8 Mп Starlight IP з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.8" Progressive CMOS; Стиснення: H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 108 °); Чутливість: 0.007 лк / F1 .4, 0 лк з ІЧ; Запис: 20 к / с - 8Мп (3840x2160); Функції: WDR 120 дБ, 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR), відеоаналітика; вбудований мікрофон; слот для карт пам'яті мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування 30 метрів, IP67, DC 12В / 5.5 Вт, PoE (802.3af), 193 х 71 x 66 мм, 590 г 8 Mп Starlight IP з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/2.8" Progressive CMOS; Стиснення: H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 108 °); Чутливість: 0.007 лк / F1 .4, 0 лк з ІЧ; Запис: 20 к / с - 8Мп (3840x2160); Функції: WDR 120 дБ, 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR), відеоаналітика; вбудований мікрофон; слот для карт пам'яті мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування 30 метрів, IP67, DC 12В / 5.5 Вт, PoE (802.3af), 193 х 71 x 66 мм, 590 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Flip | 0° / 90° / 180° / 270° |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Підтримує |
| ROM/RAM | 128/ 512Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 9 м |
| Апертура | F1.4 |
| Аудіокомпресія | G.711A / G.711Mu /G.726 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 590 г |
| Виявлення об'єкта | 86 м |
| Відеобітрейт | H.264H: 3Kbps ~ 8192Kbps, H.265: 3Kbps ~ 8192Kbps |
| Відеокодек | H.265 / H.264 / H.264B / H.264H / MJPEG |
| Отношение сигнал/шум | > 56 дБ |
| Відстань фокусування | 1.4 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 108 °, В: 58 °, Д: 127 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 10 користувачів |
| Кількість потоків | 3 |
| Количество светодиодов | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10/100M |
| Метод зберігання | NAS, Локальний ПК, Mirco SD карта до 256 гб |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Потужність споживання | 3-6.3 Вт |
| Программное обеспечение | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 8Mп (3840 × 2160); 6Mп (3072 × 2048); 5Mп (3072 × 1728/2592 × 1944); 4Mп (2688 × 1520); 3MП (2048 × |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -40 ° C - 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | 193 × 71 × 66 мм |
| Розміри, мм | 193 × 71 × 66 |
| Розпізнавання об'єкта | 17 м |
| Світлочутливість | 0.007 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 24 м |
| Стандарт мережі | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF Profile S & G, API |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 8Mп (3840 × 2160) - 20 к / c |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 2Мп (1920х1080) - 25 к / c |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25 к / c |
| Швидкість затвора | Авто / Ручний, 1/3 ~ 1/100000 с |
Информация для заказа
- Цена: 7 493 ₴


