
Відеокамера DH-IPC-HD4140XP-3D Dahua 1.3Mp f=2.8mm (99-00000042)
27 900 ₴
- В наличии
- Код: 99-00000042
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
1.3Мп IP відеокамера Dahua з двома об'єктивами і функцією підрахунку людей, два 1/3" progressive scan CMOS; H.265 / H.264 / H.264 + / H.265 + / MJPEG, Потік: 1.3Мп - 25 кадр / с, f = 2,8 мм (кут огляду 89 °), 0.003 Люкс / F2.2 (Колір , 1 / 3s, 30IRE), 0.02 Люкс / F2.2 (Колір, 1 / 30s, 30IRE); DWDR, 3DNR, AWB, AGC, BLC. Смарт функції; вбудований мікрофон, Тривога 1вх / 1вих; Micro SD до 128Гб, -10 ° С + 45 ° С, DC 12В, PoE (IEEE 802.3af) (Class 0), 162,1 х 76 х 37,8 мм, 300г 1.3Мп IP відеокамера Dahua з двома об'єктивами і функцією підрахунку людей, два 1/3" progressive scan CMOS; H.265 / H.264 / H.264 + / H.265 + / MJPEG, Потік: 1.3Мп - 25 кадр / с, f = 2,8 мм (кут огляду 89 °), 0.003 Люкс / F2.2 (Колір , 1 / 3s, 30IRE), 0.02 Люкс / F2.2 (Колір, 1 / 30s, 30IRE); DWDR, 3DNR, AWB, AGC, BLC. Смарт функції; вбудований мікрофон, Тривога 1вх / 1вих; Micro SD до 128Гб, -10 ° С + 45 ° С, DC 12В, PoE (IEEE 802.3af) (Class 0), 162,1 х 76 х 37,8 мм, 300г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | Викл / Увімкнути (4 зони) |
| ROM/RAM | 512M / 128M |
| Ідентифікація об'єкта | 3,5 м |
| Интерфейсы | RJ-45, 10/100BASE-TX Ethernet, RS485, Micro SD |
| Інтерфейси передачі даних | 1 порт RS485 |
| Інфрачервона підсвітка | Немає |
| Апертура | F2.2 |
| Аудіокомпресія | G.711a / G.711Mu / AAC / G.726 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 0.3 кг |
| Вага в упаковці | 0,3 кг |
| Вид | Кубічні |
| Виробник і тип матриці | progressive scan CMOS |
| Виявлення об'єкта | 35 м |
| Відеобітрейт | H.264: 1280-6144 Кбіт / с, H.265: 512-3072 Кбіт / с |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 |
| Отношение сигнал/шум | > 50дБ |
| Відстань фокусування | 0,3 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | DWDR, 3DNR, AWB, AGC, BLC, Смарт функції |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +45 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Кубічна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування фокусом | фіксована |
| Класс защиты | IP54 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Угол обзора по вертикали | 64° |
| Угол обзора по горизонтали | 89° |
| Кути огляду | H: 89 °; V: 64 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 4 |
| Локальне сховище | micro SD до 128Гб |
| Максимальный объем карты памяти | 128 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS x2 |
| Мережеві протоколи | HTTP; HTTPs; TCP; ARP; RTSP; RTP; RTCP; UDP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPoE; IPv4 / v6; QoS; UPnP |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Метод зберігання | NAS, Локальний ПК, Micro SD карта |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Основні функції обробки | Приватний маски (4 зони) |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | DC 12В: 3,6 Вт, 4.6Вт (підрахунок людей вкл.); PoE: 4,2Вт, 5,3Вт (підрахунок людей вкл.) |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45, RS485 |
| Программное обеспечение | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Поддержка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS, Android |
| Підтримка роздільної здатності | 1.3Мп (1280х960) / 720p (1280x720) / VGA (640x480) |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Електронний |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча напруга | DC 12В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 1.3 Мп |
| Разрешение видео | 1280x720, 640x480 |
| Роздільна здатність камери | 1.3 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 162.1 х 76.0 х 37.8 мм |
| Розміри, мм | 162,1 х 76 х 37,8 |
| Розпізнавання об'єкта | 7 м |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 14 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | DMSS, DSS |
| ТЕГИ | poe камера, з мікрофоном, з картою пам'яті |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, помилка збері |
| Формат видео | H.265, H.264, H.264+, H.265+, MJPEG |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота запису | 25 кадр/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1.3M (1 ~ 25 к / с) |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 720р (1 ~ 25 к / с) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 (1-25 к / с) |
Информация для заказа
- Цена: 27 900 ₴

