2Mп IP з Wi-Fi; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: Н.265 / H.264 / MJPEG; об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 113 °); 0,1970 люкс при F2,0 (колір, 80 IRE); 0, 1168 люкс при F2,0 (Б / Б, 80 IRE); 0 люкс (ІЧ увімкнено); Запис: 2МП - 25К / с; Функції DWDR, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); інтерфейси: мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування 30 м; IP67, IK10, DC 12В / 5 Вт, 146x111x91 мм, 408г 2Mп IP з Wi-Fi; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: Н.265 / H.264 / MJPEG; об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 113 °); 0,1970 люкс при F2,0 (колір, 80 IRE); 0, 1168 люкс при F2,0 (Б / Б, 80 IRE); 0 люкс (ІЧ увімкнено); Запис: 2МП - 25К / с; Функції DWDR, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); інтерфейси: мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування 30 м; IP67, IK10, DC 12В / 5 Вт, 146x111x91 мм, 408г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| Wi-Fi | Да |
| Ідентифікація об'єкта | 3 м |
| Апертура | F2.0 |
| Вес | 408 г |
| Виявлення об'єкта | 37 м |
| Відеокодек | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12В, 1А |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду камери | Г: 113°; В: 58°; Д: 135° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 2 |
| Количество светодиодов | 18 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | RJ -45 (10/100Base -T), Wi-Fi |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD до 256Гб; NAS |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | DMSS |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS, Android |
| Регулювання по осях | поворот: 0° – 360°;нахил: 0° – 90°;оберт: 0° – 355° |
| Рабочая температура | -30 ° C - + 50 ° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 146 × 111 × 91 мм |
| Розміри, мм | 146 × 111 × 91 |
| Розпізнавання об'єкта | 7 м |
| Світлочутливість | 0.1970 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 14 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (Profile T/Profile S/Profile G); CGI; DMSS |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Детектор руху |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 060 ₴


