4Mп IP Dahua з Wi-Fi; Матриця: 1/3" Progressive CMOS; Стиснення: H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG; об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 97 °); Чутливість: 0.8872 лк / F2.0 (Колір); Запис: 4MП - 20к / с, 3МП / 2МП - 25К / с; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); інтерфейси: мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування 30 м ; IP67, IK10, DC 12В / 5 Вт, 146x111x91 мм, 408г 4Mп IP Dahua з Wi-Fi; Матриця: 1/3" Progressive CMOS; Стиснення: H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG; об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 97 °); Чутливість: 0.8872 лк / F2.0 (Колір); Запис: 4MП - 20к / с, 3МП / 2МП - 25К / с; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); інтерфейси: мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування 30 м ; IP67, IK10, DC 12В / 5 Вт, 146x111x91 мм, 408г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/256 Мб |
| Wi-Fi | Да |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Апертура | F2.0 |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 408 г |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Відеокодек | H.265; H.264; H.264H; H.264B |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC 12В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 97°; В: 52°; Д: 116° |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість світлодіодів | 18 |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | RJ -45 (10/100Base -T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD карта до 256 Гб; NAS |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | DMSS |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° –360 °; нахил: 0 ° –90 °; оберт: 0 ° –355 ° |
| Робоча температура | -30 ° C - + 50 ° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ф 111 х 91 мм |
| Розміри, мм | Ф 111 х 91 |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.8872 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile T/Profile S/Profile G); CGI; DMSS |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 20 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480 20 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴




