8Mп Starlight IP відеокамера Dahua; 1/2.7" Progressive CMOS; Стиснення: H.265 / H.264; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 105 °); Чутливість: 0.009 Люкс / F2.0; Запис: 8Мп - 15к / с, 4МП - 25 к / с. Функції: IVS, WDR (120дБ), 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR); Слот для карт пам'яті мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування 30 м, IP67, IK10, DC 12В / 6.2 Вт, PoE (802.3af), ф110x81мм, 350г 8Mп Starlight IP відеокамера Dahua; 1/2.7" Progressive CMOS; Стиснення: H.265 / H.264; Об'єктив: f = 2.8мм (кут огляду 105 °); Чутливість: 0.009 Люкс / F2.0; Запис: 8Мп - 15к / с, 4МП - 25 к / с. Функції: IVS, WDR (120дБ), 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR); Слот для карт пам'яті мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування 30 м, IP67, IK10, DC 12В / 6.2 Вт, PoE (802.3af), ф110x81мм, 350г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Flip | 0° / 90° / 180° / 270° |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/256 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| Апертура | F2.0 |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 350 г |
| Виявлення об'єкта | 74.7 м |
| Відеобітрейт | H.264: 32-8192 Kбіт/с; H.265: 12-8192 Kбіт / с |
| Відеокодек | H.265, H.264, H.264B, MJPEG |
| Відстань фокусування | 1 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 105°; В: 56°; Д: 125° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість світлодіодів | 3 |
| Локальне сховище | micro SD до 256 Гб |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; Micro SD до 256 Гб; NAS; SFTP; Dahua Cloud |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Потужність споживання | 6.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП (3840x2160), 6MП (3072x2048), 5MП (3072х1728 / 2560x1920), 3MП (2048x1536), 3MП (2304x1296), 108 |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 65 °; Обертання: 0 ° ~ 355 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Авто ІК фільтр (ICR) / колір / Ч / Б |
| Робоча вологість | ≤95% |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | Ф109х81 мм |
| Розміри, мм | Ф109х81 |
| Розпізнавання об'єкта | 14 м |
| Світлочутливість | 0.009 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 29 м |
| Стандарт мережі | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S / Profile G / Profile T), CGI, P2P, Milestone, Genetec |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, IVS правила, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, помилка зберігання |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 8Мп - 15 к / с, 4МП / 3Мп / 1080р / 720р - 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 435 ₴


