Веб USB камера для відеоконференцій; 1/2.8" 2Мп; 1080p 25 к / с; H.265 / H.264 / MJPEG / YUV; фокус 3 мм; огляд 84.5 °; BLC / HLC / 3D DNR; радіус захоплення мікрофона 3м; підключення 1 * USB2.0; живлення USB 5В 1Вт; MTBF 30 000ч; сумісність Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10+, macOS ™ 10.10+ Веб USB камера для відеоконференцій; 1/2.8" 2Мп; 1080p 25 к / с; H.265 / H.264 / MJPEG / YUV; фокус 3 мм; огляд 84.5 °; BLC / HLC / 3D DNR; радіус захоплення мікрофона 3м; підключення 1 * USB2.0; живлення USB 5В 1Вт; MTBF 30 000ч; сумісність Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10+, macOS ™ 10.10+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | 1 * USB2.0 |
| Відеокодек | H.265/H.264/MJPEG/YUV |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Кути огляду камери | 84.5° |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Особливості моделі | Автофокус |
| Робоча температура | 0 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 109.5 / 52.7 / 33.5 мм |
| Розміри, мм | 109.5 / 52.7 / 33.5 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10+, macOS ™ 10.10+ |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип об'єктива | Монофокальный |
| Тип пристрою | WEB-відеокамера |
| Фокусна відстань | 3 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 420 ₴


