2 МП IP з Wi-Fi; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265; H.264; H.264H; H.264B; Чутливість: 0,1983 люкс при F2,0 (колір, 80 IRE); 0,1128 люкс при F2, 0 (Ч / Б, 80 IRE); 0 люкс (ІЧ увімкнений); Об'єктив f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Запис: 1080p / 720р - 25 к / с; Функції: День / ніч (ICR), DWDR, BLC, HLC, 3D-DNR; інтерфейси: micro SD слот до 256 Гб, Wi-Fi; ІЧ підсвічування 30м; IP67; DC12В / 7Вт, 165 × 70 × 125.2 мм 2 МП IP з Wi-Fi; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265; H.264; H.264H; H.264B; Чутливість: 0,1983 люкс при F2,0 (колір, 80 IRE); 0,1128 люкс при F2, 0 (Ч / Б, 80 IRE); 0 люкс (ІЧ увімкнений); Об'єктив f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Запис: 1080p / 720р - 25 к / с; Функції: День / ніч (ICR), DWDR, BLC, HLC, 3D-DNR; інтерфейси: micro SD слот до 256 Гб, Wi-Fi; ІЧ підсвічування 30м; IP67; DC12В / 7Вт, 165 × 70 × 125.2 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| Wi-Fi | Да |
| Ідентифікація об'єкта | 3 м |
| Апертура | F2.0 |
| Вес | 431 г |
| Виявлення об'єкта | 37 м |
| Відеокодек | H.265; H.264; H.264H; H.264B |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 106°; В: 56°; Д: 125° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | RJ -45 (10 / 100Base -T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD карта до 256 Гб; NAS |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | DMSS |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS, Android |
| Регулювання по осях | поворот: 0°–360°; нахил: 0°–90° |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -30 ° C - + 50 ° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 165 х 70 х 125 мм |
| Розміри, мм | 165 х 70 х 125 |
| Розпізнавання об'єкта | 7 м |
| Світлочутливість | 0.1983 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF Profile S, CGI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 970 ₴


