4 Мп IP з Wi-Fi; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.265; H.264; H.264H; H.264B; Чутливість: 0.119 лк / F2.0; Об'єктив f = 3.6 мм (кут огляду 76 °); Запис: 4МП - 20 к / с, 2304 × 1296 - 25 к / с; Функції: День / ніч (ICR), DWDR, BLC, HLC, 3D-DNR; інтерфейси: micro SD до 256 Гб; ІЧ підсвічування 30м; IP67; DC12В / 5Вт, ф70х165 мм 4 Мп IP з Wi-Fi; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: H.265; H.264; H.264H; H.264B; Чутливість: 0.119 лк / F2.0; Об'єктив f = 3.6 мм (кут огляду 76 °); Запис: 4МП - 20 к / с, 2304 × 1296 - 25 к / с; Функції: День / ніч (ICR), DWDR, BLC, HLC, 3D-DNR; інтерфейси: micro SD до 256 Гб; ІЧ підсвічування 30м; IP67; DC12В / 5Вт, ф70х165 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/256 Мб |
| Wi-Fi | Да |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Апертура | F2.0 |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 431 г |
| Виявлення об'єкта | 80 м |
| Відеокодек | H.265; H.264; H.264H; H.264B |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC 12В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Клас захисту | IP67 |
| Кнопка скидання | Да |
| Кути огляду камери | Г: 76°; В: 42°; Д: 90° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | RJ -45 (10/100Base -T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD до 256 Гб; NAS |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Потужність споживання | 5.4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | DMSS |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Регулювання по осях | поворот: 0°–360°; нахил: 0°–90° |
| Робоча температура | -30°C - +50°C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 165 х 70 х 125 мм |
| Розміри, мм | 165 х 70 х 125 |
| Розпізнавання об'єкта | 16 м |
| Світлочутливість | 0.1195 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 30 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile T/Profile S/Profile G); CGI; DMSS |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 20 к/с, 2304 × 1296 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴


