4Mп IP відеокамера Dahua з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/3" Progressive CMOS; Стиснення: Н.265 / H.264 / MJPEG; Фіксований об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 102 °); Чутливість: 0.008 лк/ F1.6; Запис: 4MП - 20к / с, 3МП / 2МП - 25к / с; Функції: відео аналітика (IVS), WDR 120дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); інтерфейси: мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування 30 м; IP67, DC 12В / 5 Вт, PoE (802.3af), ф70x166 мм, 480г 4Mп IP відеокамера Dahua з ІЧ підсвічуванням; Матриця: 1/3" Progressive CMOS; Стиснення: Н.265 / H.264 / MJPEG; Фіксований об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 102 °); Чутливість: 0.008 лк/ F1.6; Запис: 4MП - 20к / с, 3МП / 2МП - 25к / с; Функції: відео аналітика (IVS), WDR 120дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, день / ніч (ICR); інтерфейси: мікро SD до 256Гб; ІЧ підсвічування 30 м; IP67, DC 12В / 5 Вт, PoE (802.3af), ф70x166 мм, 480г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | підтримується |
| ROM/RAM | 128 Мб / 128 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Апертура | F1.6 |
| Баланс білого | авто |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 480 г |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Відеобітрейт | H.264: 32-6144 Kбіт/с; H.265: 12-6144 Kбіт / с |
| Відеокодек | H.265, H.264, H.264B, MJPEG |
| Відстань фокусування | 0.9 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC 12В ± 30% |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Клас захисту | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 102.0°, В: 55.0°, Д: 121.0° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS |
| Метод зберігання | Dahua Cloud; FTP; SFTP; Micro SD карта до 256 Гб; NAS |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка браузерів | IE (versions newer than IE8), Chrome, Firefox, Safari (versions newer than Safari 12) |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП (2688х1520), 4МП (2560х1440), 2МП (1920x1080), 1МП (1280x720), D1 (704x576), CIF (352x288) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Авто / Вручну |
| Робоча вологість | <95% |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | Ф70x166 мм |
| Розміри, мм | Ф70x166 |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Стандарт мережі | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G), CGI, Milstone, Genetec, P2P |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 МП - 20к/с; 3Мп, 1080р, 720р - 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 — 25 к/с, VGA — 25 к/с, CIF — 25 к/с |
| Швидкість затвора | Авто / вручну, 1/3 - 1 / 100000с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴


