2 МП IP; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265; H.264; H.264H; H.264B; Об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 102 °); Запис: 2Мп - 25к / с; WDR, 3D DNR , HLC, BLC; інтерфейси: micro SD слот до 256 Гб, вбудований мікрофон, вбудований динамік, тривога 1вх / 1вих; ІЧ підсвічування 10м; DC12В / 3Вт, -10 ° C - + 45 ° C, ф79х91х128 мм 2 МП IP; Матриця: 1/2.7" CMOS; Стиснення: H.265; H.264; H.264H; H.264B; Об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 102 °); Запис: 2Мп - 25к / с; WDR, 3D DNR , HLC, BLC; інтерфейси: micro SD слот до 256 Гб, вбудований мікрофон, вбудований динамік, тривога 1вх / 1вих; ІЧ підсвічування 10м; DC12В / 3Вт, -10 ° C - + 45 ° C, ф79х91х128 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 170 г |
| Виявлення об'єкта | 39 м |
| Відеобітрейт | H.264: 184 кбіт / с-6144 кбіт / с; H.265: 73 кбіт / с-6144 кбіт / с |
| Відеокодек | H.265; H.264; H.264H; H.264B |
| Отношение сигнал/шум | 51 дБ |
| Відстань фокусування | 0.5 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Кубічна |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г:102°, В: 54°, Д: 120° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 2 |
| Количество светодиодов | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві протоколи | HTTP; TCP; ARP; RTSP; RTP; UDP; RTCP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; IPv4/v6; QoS; NTP |
| Сетевые интерфейсы | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | NAS; FTP; SFTP; Micro SD до 256 Гб |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | DMSS |
| Поддержка PoE | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90° |
| Рабочая температура | –10°C - +45°C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Φ79 × 91 × 128 мм |
| Розміри, мм | Φ79 × 91 × 128 |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Світлочутливість | 0.0324 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Стандарт мережі | HTTP; TCP; ARP; RTSP; RTP; UDP; RTCP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; IPv4/v6; QoS; NTP |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF (Profile T/Profile S/Profile G); CGI; DMSS |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 420 ₴


