4Mп IP з WDR; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: Н.265 / H.264 / MJPEG / Smart H.265+ / Smart H.264+; Об'єктив: f = 2.8 (кут огляду 102 °); Чутливість: 0.008 лк / F1 .6, 0 лк з ІЧ; Запис: 4MП - 20к / с, 3МП / 2МП - 25К / с; Функції: відео аналітика (IVS), WDR 120дБ, 3D-DNR, BLC, HLC; ІЧ підсвічування 30 м; вбудований мікрофон, слот мікро SD до 256Гб; IP67, DC 12В / 6.6 Вт, PoE (802.3af), ф109x101 мм, 390г 4Mп IP з WDR; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: Н.265 / H.264 / MJPEG / Smart H.265+ / Smart H.264+; Об'єктив: f = 2.8 (кут огляду 102 °); Чутливість: 0.008 лк / F1 .6, 0 лк з ІЧ; Запис: 4MП - 20к / с, 3МП / 2МП - 25К / с; Функції: відео аналітика (IVS), WDR 120дБ, 3D-DNR, BLC, HLC; ІЧ підсвічування 30 м; вбудований мікрофон, слот мікро SD до 256Гб; IP67, DC 12В / 6.6 Вт, PoE (802.3af), ф109x101 мм, 390г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 390 г |
| Відеокодек | Smart H.265+/ Smart H.264+/H.265; H.264; H.264B; MJPEG |
| Відстань фокусування | 0.9 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 102°, В: 55°, Д: 121° |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал|Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; micro SD до 256 Гб; NAS; SFTP |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Потужність споживання | 6.6Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Підтримка PoE | Да |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -78°, обгорт: 0° -360° |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | ф109x101 мм |
| Розміри, мм | ф109x101 |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Milestone; Genetec |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 20 к/с, 2560 × 1440 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 040 ₴


