2МП 1080p автомобільна HDCVI відеокамера. Матриця: 1/2.9" Sony Exmor CMOS; Чутливість: 0.02 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; Об'єктив: 3.6 мм, кут огляду 82 °; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC ; горизонтальне відображення; інтерфейси: вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 20 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: метал, IP67, DC 12В / 2.9Вт, 107х42х54 мм, 310г 2МП 1080p автомобільна HDCVI відеокамера. Матриця: 1/2.9" Sony Exmor CMOS; Чутливість: 0.02 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; Об'єктив: 3.6 мм, кут огляду 82 °; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; горизонтальне відображення; інтерфейси: вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування до 20 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: метал, IP67, DC 12В / 2.9Вт, 107х42х54 мм, 310г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 310 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | 12 В |
| Внешний вид | Кубічна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | 82 ° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Потужність споживання | 2.9 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 107 / 42 / 54 мм |
| Розміри, мм | 107 / 42 / 54 |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴


