2Мп мобільна IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням до 30 м, 1/2.7" progressive scan CMOS; H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264. Потік: 1080р / 720p - 25 кадр / с, 2.8мм (3.6мм, 6мм опціонально), 0.02Люкс / F2.1 (Колір, 1 / 3s, 30IRE), 0.2Люкс / F2.1 (Колір, 1 / 30s, 30IRE), 0 Люкс з ІЧ; DWDR, 3DNR, AWB, AGC, BLC; IP67, IP6K9K, -30 ° С + 60 ° С, 80.2 x 65.8 x 59.2 мм, 280г 2Мп мобільна IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням до 30 м, 1/2.7" progressive scan CMOS; H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264. Потік: 1080р / 720p - 25 кадр / с, 2.8мм (3.6мм, 6мм опціонально), 0.02Люкс / F2.1 (Колір, 1 / 3s, 30IRE), 0.2Люкс / F2.1 (Колір, 1 / 30s, 30IRE), 0 Люкс з ІЧ; DWDR, 3DNR, AWB, AGC, BLC; IP67, IP6K9K, -30 ° С + 60 ° С, 80.2 x 65.8 x 59.2 мм, 280г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Вага | 280 г |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кути огляду камери | 115° |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 3.7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 80.2 x 65.8 x 59.2 мм |
| Розміри, мм | 80.2 x 65.8 x 59.2 |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF (profile S), CGI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 050 ₴


