2Мп WDR відеокамера з модулем визначення автомобільних номерів (ANPR). 1/1.8" Megara CMOS; Стиснення: H.265 / H.264M / H.264H / H.264B; 1080p - 25к / с; Моторизований об'єктив: f = 10-50мм; День / ніч (ICR), WDR 96dB, 3DNR, AWB, AGC, BLC, білий список; інтерфейси: карта пам'яті: micro SD до 64GB; Тривога 1вх / 1вих, аудіо 1вх / 1вих, 1хRS-485, RJ45 100 / 1000М, IP67, DC 12В, AC 24В, PoE (802.3af), -30 ° С + 65 ° С, 370х125х106 мм, 1700г 2Мп WDR відеокамера з модулем визначення автомобільних номерів (ANPR). 1/1.8" Megara CMOS; Стиснення: H.265 / H.264M / H.264H / H.264B; 1080p - 25к / с; Моторизований об'єктив: f = 10-50мм; День / ніч (ICR), WDR 96dB, 3DNR, AWB, AGC, BLC, білий список; інтерфейси: карта пам'яті: micro SD до 64GB; Тривога 1вх / 1вих, аудіо 1вх / 1вих, 1хRS-485, RJ45 100 / 1000М, IP67, DC 12В, AC 24В, PoE (802.3af), -30 ° С + 65 ° С, 370х125х106 мм, 1700г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| WDR | 96 дБ |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 1.7 кг |
| Відеобітрейт | 20K ~ 65536Кбіт / с |
| Відеокодек | H.265 / H.264M / H.264H / H.264B / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Питание | 12В DC/24В AC |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування фокусом | Автоматичне, вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Кількість потоків | 2 |
| Локальне сховище | micro SD до 64 Гб |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4 / IPv6, HTTP, TCP / IP, UDP, NTP, DHCP, DNS |
| Сетевые интерфейсы | 1 100/1000M |
| Метод зберігання | NAS, Локальний ПК, Micro SD карта |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Программное обеспечение | DSS, PMS |
| Поддержка PoE | Да |
| Підтримка браузерів | IE9, IE10, IE11, Chrome V33, V41 |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920x1080) / 720p (1280x720) / D1 (704x576) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -30°C - +65°C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 370х125x106 мм |
| Розміри, мм | 370х125x106 |
| Стандарт мережі | IPv4 / IPv6, HTTP, TCP / IP, UDP, NTP, DHCP, DNS |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF, CGI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1 / 2 |
| Фокусное расстояние | 10-50 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 720p / D1 (1-25 к / с) |
Информация для заказа
- Цена: 33 750 ₴


