2Мп WDR відеокамера Dahua з модулем визначення автомобільних номерів (ANPR). 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.265 / H.264M / H.264H / H.264B; 1080p - 25к / с; WDR 96 дБ, 3D DNR; Зберігання: TF до 128 Гб; Тривога: 3 входи, 3 виходи (1 канал для підключення бар'єрів), аудіо 1 вхід / 1вихід RCA, 2х RS-485, 1х RS-232, Ethernet RJ45, IP67, DC 12В, AC 24В, PoE+, -30 ° С +65 ° С, 487х125х185 мм, 1900г 2Мп WDR відеокамера Dahua з модулем визначення автомобільних номерів (ANPR). 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.265 / H.264M / H.264H / H.264B; 1080p - 25к / с; WDR 96 дБ, 3D DNR; Зберігання: TF до 128 Гб; Тривога: 3 входи, 3 виходи (1 канал для підключення бар'єрів), аудіо 1 вхід / 1вихід RCA, 2х RS-485, 1х RS-232, Ethernet RJ45, IP67, DC 12В, AC 24В, PoE+, -30 ° С +65 ° С, 487х125х185 мм, 1900г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| WDR | 96 дБ |
| Інтерфейси передачі даних | 2х RS-485, 1х RS-232, 1 вихід аналог |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Безопасность | авторизація логін / пароль, прив'язка MAC адреси, HTTPS шифрування, IEEE 802.1x і мережевий контроль |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 1.9 кг |
| Відеобітрейт | 20 ~ 32768 Кбіт / с |
| Відеокодек | H.264B/H.264M/H.264H/H.265/MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 12 м |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування фокусом | Автоматичне, вручну |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 108.1°–30.3°; В: 56.3°–17.1°; Д: 130.9°–34.8° |
| Кількість потоків | 2 |
| Количество светодиодов | 6 |
| Локальне сховище | 1 вбудований порт для карт TF. Підтримує Kingston 16G, 32G, 64G та 128G; Dahua 16G, 32G, 64G та 128G |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 100/1000 мбіт/с |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p / 720p |
| Рабочая температура | -30°C - +65°C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 487х124x186 мм |
| Розміри, мм | 487х124x186 |
| Світлочутливість | 0.002 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 3 / 3 |
| Фокусное расстояние | 3.2-10.5 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 720p / D1 (1-25 к / с) |
| Швидкість затвора | 1/50–1/10 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 30 375 ₴


