
Відеореєстратор DHI-NVR1104HS-P-S3/H Dahua (99-00003448)
5 625 ₴
- В наличии
- Код: 99-00003448
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4-канальний 1U Lite 4PoE H.265, Відео стиск: Smart H.265 + / H.265 / Smart H.264 + / H.264; Потік 80 Мбіт / с; Запис: 8MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 720P / D1 / CIF; 1 VGA / 1 HDMI; Onvif, RTSP; Інтерфейси: RJ-45 (10 / 100М), 2x USB, 1х HDD (до 8 Тб кожен), аудіо RCA вхід / вихід; DC 48 / 53В, 260x225x48мм 4-канальний 1U Lite 4PoE H.265, Відео стиск: Smart H.265 + / H.265 / Smart H.264 + / H.264; Потік 80 Мбіт / с; Запис: 8MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 720P / D1 / CIF; 1 VGA / 1 HDMI; Onvif, RTSP; Інтерфейси: RJ-45 (10 / 100М), 2x USB, 1х HDD (до 8 Тб кожен), аудіо RCA вхід / вихід; DC 48 / 53В, 260x225x48мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Linux |
| Пользовательские характеристики | |
| IP-камери | 4 канали |
| PoE | Да |
| PoE-порти | 4 порти 10/100 Мбіт / с (бюджет 36 Вт, 25.5 Вт на порт) |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Аудіовиходи | 1 x RCA |
| Аудіокомпресія | PCM/G711A/G711U/G726/AAC |
| Аудіоінтерфейси | Вх / Вих: 1/1, RCA |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 840 г |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Відеовиходи | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Видеовыход | VGA, HDMI |
| Відеовходи BNC | — |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | Smart H.265 + / Smart H.264 + / H.265 / H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | 4 PoE порти, Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264, Onvif, RTSP, PoE (4 порти, бюджет 36 Вт, 25.5 Вт на порт) |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 53 В, DC 48 В |
| Канали записи аудіо | 1 |
| Канали записи в реальному часі | 4 |
| Керування | Через мережу, Віддалений доступ |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 4 |
| Мережеві протоколи | HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, P2P |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 порт (10/100 Мбіт / с) |
| Мультиекранний режим | 1/4 |
| Порти LAN (RJ-45) | 1 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Потужність споживання | 10 ВТ без HDD |
| Провідні інтерфейси | LAN, RJ45, 2 x USB, 1 x DC |
| Процессор | вбудований |
| Підтримка роздільної здатності | 8MP/5MP/4MP/3MP/1080P/720P/D1/CIF |
| Підтримуваний HDD | до 8 Тб |
| Режим записи | Ручне, по тривозі, детекция руху, по таймеру |
| Робоча напруга | DC48В / 53В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение видео | 3840x2160, 2592x1944, 2688x1520, 2048x1536, 1920х1080, 1280х720, D1 704x576, CIF 352x288 |
| Розміри | 260 х 225 х 48 мм |
| Розміри, мм | 260x225x48 |
| Разновидность | NVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружный |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип интерфейса | IP |
| Формат видео | 1080p, 720p, D1, CIF |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал - 8MP (25к / с), 4-канали - 1080P (25к / с) |
Информация для заказа
- Цена: 5 625 ₴




