
Відеореєстратор DHI-NVR1104HS-S3/H Dahua (99-00003449)
3 375 ₴
- В наличии
- Код: 99-00003449
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4-канальний мережевий реєстратор, підтримує якість відеокамер до 8 мегапікселів. Може інтегруватися з моніторами різного класу за VGA та HDMI. Є функція мультиекранного режиму, а також детальна компресія, яка не стискає якість. Можна не записувати зайві матеріали, а встановити активацію запису за наявності руху або активної тривозі. Також є таймер включення та ручне керування. Зберігаються відео на диск 8Тб. Окремо є USB-порти та виходи для двосторонньої передачі аудіо. DHI-NVR1104HS-S3 – якісний 4-канальний реєстратор, призначений для збору даних з IP-камер. Має мережеве підключення та базується на системі Linux. Може інтегруватися з моніторами різного класу за VGA та HDMI. Підтримує якість відеокамер до 8 мегапікселів. Є функція мультиекранного режиму, а також детальна компресія, яка не стискає якість. Можна не записувати зайві матеріали, а встановити активацію запису за наявності руху або активної тривозі. Також є таймер включення та ручне керування. Зберігаються відео на диск 8Тб, якого вистачить великі об’єми інформації. Окремо є USB-порти та виходи для двосторонньої передачі аудіо. Можна записувати звук із камер і налагоджувати зворотний зв'язок через динамік.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Linux |
| Пользовательские характеристики | |
| IP-камери | 4 канали |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Аудіовиходи | 1 x RCA |
| Аудіокомпресія | PCM/G711A/G711U/G726/AAC |
| Аудіоінтерфейси | Вх / Вих: 1/1, RCA |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 810 г |
| Внутрішні HDD | 1 SATA 2.0 до 8 Тб |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Відеовиходи | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Відеовходи BNC | — |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | Smart H.265 + / Smart H.264 + / H.265 / H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Двостороння розмова | 1 HDMI, 1 VGA |
| Додаткові характеристики | мультиекранний режим, детекція руху, запис по тривозі, таймер, ручне керування, Smart H.265+/Smart H.264+, P2P, ONVIF |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали записи аудіо | 1 |
| Канали записи в реальному часі | 4 |
| Керування | Локальний доступ, Через мережу, Віддалений доступ |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 4 |
| Мережеві протоколи | HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, P2P |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 порт (10/100 Мбіт / с) |
| Мультиекранний режим | 1/4 |
| Порти LAN (RJ-45) | 1 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Потужність споживання | <10Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, 2 x USB, RJ45 |
| Процессор | вбудований |
| Підтримка мобільних пристроїв | Є |
| Підтримка роздільної здатності | 8MP/5MP/4MP/3MP/1080P/720P/D1/CIF |
| Підтримуваний HDD | 8 Тб |
| Режим записи | Ручне, по тривозі, детекция руху, по таймеру |
| Робоча напруга | DC12В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение видео | 3840x2160, 2592x1944, 2560х1440, 2048x1536, 1920х1080, 1280х720, D1 704x576, CIF 352x288 |
| Розміри | 260 х 225 х 48 мм |
| Розміри, мм | 260x225x48 |
| Разновидность | NVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип интерфейса | IP |
| Формат видео | 1080p, 720p, D1, CIF |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал - 8MP (25к / с), 4-канали - 1080P (25к / с) |
Информация для заказа
- Цена: 3 375 ₴



