
Відеореєстратор DHI-NVR1108HS-8P-S3/H Dahua (99-00003450)
8 100 ₴
- В наличии
- Код: 99-00003450
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий реєстратор на 8 каналів, що має детекцію руху, PoE-порти для мережевих камер та високошвидкісний вхідний потік, USB-порт для резервного копіювання та слот на 8Тб основної пам'яті. Усі відео обробляються найновішими кодеками, що компресують вагу без втрати якості. Відеореєстратор підтримує роздільну здатність до 8 мегапікселів. Базується на Linux. Є передача аудіо та мультиекранний показ. NVR1108HS-8P-S3 — простий в управлінні та ефективний реєстратор на 8 портів, що має детекцію руху, PoE-порти для мережевих камер та високошвидкісний вхідний потік. Компактний пристрій має USB-порт для резервного копіювання та слот на 8Тб основної пам'яті. Усі відео обробляються найновішими кодеками, що компресують вагу без втрати якості. Відеореєстратор підтримує роздільну здатність до 8 мегапікселів у 1080p. Базується на Linux. Є передача аудіо та мультиекранний показ. Запис відео можна включати вручну, в заданий час або при спрацьовуванні тригера тривоги. NBR1108HS здатний обслужити систему відеоспостереження у стандартному офісі, приватному будинку, банківській філії або невеликому закладі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Linux |
| Пользовательские характеристики | |
| IP-камери | 8 каналів |
| PoE | Да |
| PoE-порти | 8 портів (10/100 Mbps) |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Аудіовиходи | 1 x RCA |
| Аудіокомпресія | PCM / G711A / G711U / G726 / AAC |
| Аудіоінтерфейси | Вх / Вих: 1/1, RCA |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 840 г |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Відеовиходи | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Видеовыход | VGA, HDMI |
| Відеовходи BNC | — |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | Smart H.265 + / Smart H.264 + / H.265 / H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | детекція руху, PoE, високошвидкісний вхідний потік, USB-порт для резервного копіювання, слот на 8Тб, Smart H.265+/H.265/H.264, передача аудіо, мультиекранний показ |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 53 В |
| Канали записи аудіо | 1 |
| Канали записи в реальному часі | 8 |
| Керування | Через мережу, Віддалений доступ |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Мережеві протоколи | HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, P2P |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 порт (10/100 / 1000Mbps) |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Порти LAN (RJ-45) | 1 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Потужність споживання | <72Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, 2 x USB, RJ45 |
| Процессор | вбудований |
| Підтримка роздільної здатності | 8MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 720P / D1 / CIF |
| Підтримуваний HDD | 8Тб |
| Режим записи | Ручне, по тривозі, детекция руху, по таймеру |
| Робоча напруга | DC53В, 1.8A |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение видео | 3840x2160, 2592x1944, 2688x1520, 2048x1536, 1920х1080, 1280х720, D1 704x576, CIF 352x288 |
| Розміри | 260 х 225 х 48 мм |
| Розміри, мм | 260x225x48 |
| Разновидность | NVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип интерфейса | IP |
| Формат видео | 720p, 1080p, D1, CIF |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал - 8MP (30к / с), 4-каналів - 1080P (30к / с) |
Информация для заказа
- Цена: 8 100 ₴




