
Відеореєстратор DHI-NVR1108HS-S3/H Dahua (99-00003451)
4 050 ₴
- В наличии
- Код: 99-00003451
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
8-канальний мережевий відеореєстратор. Максимальна швидкість потоку за секунду досягає 80 Мбіт. Зберігаються записи на 8-терабайтному диску. Можна скопіювати на USB. Існує функція вибіркового запису, коли процес починається зі спрацьовування тригера руху або по тривозі. Це значно економить інтегровану пам'ять при тривалому моніторингу. DHI-NVR1108HS-S3 — мережевий відеореєстратор сучасного рівня, призначений для підключення 8 IP-камер, перегляду зображень з них та детального керування системою відеоспостереження. Максимальна швидкість потоку за секунду досягає 80 Мбіт, що дозволяє дивитися відразу кілька відео високої роздільної здатності при стабільних 30 кадрах. Підтримується якісна звукова передача. Відео та аудіо ретельно обробляються перед збереженням, з метою оптимізації ваги. Зберігаються записи на 8-терабайтному диску. Можна скопіювати на USB. Існує функція вибіркового запису, коли процес починається зі спрацьовування тригера руху або по тривозі. Це значно економить інтегровану пам'ять при тривалому моніторингу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Linux |
| Пользовательские характеристики | |
| IP-камери | 8 каналів |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Аудіовиходи | 1 x RCA |
| Аудіокомпресія | PCM/G711A/G711U/G726/AAC |
| Аудіоінтерфейси | Вх / Вих: 1/1, RCA |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 810 г |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Відеовиходи | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Видеовыход | VGA, HDMI |
| Відеовходи BNC | — |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | Smart H.265 + / Smart H.264 + / H.265 / H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Smart H.265+, Smart H.264+, Motion detection, Selective recording, USB backup, PCM/G711A/G711U/G726/AAC, Linux OS |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали записи аудіо | 1 |
| Канали записи в реальному часі | 8 |
| Керування | Через мережу, Локальний доступ |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Мережеві протоколи | HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, P2P |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 порт (10/100 мбіт/с) |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9 |
| Охоронні входи | Є |
| Порти LAN (RJ-45) | 1 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Потужність споживання | 10 ВТ без HDD |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, 2 x USB, RJ45 |
| Процессор | вбудований |
| Підтримка роздільної здатності | 8MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 720P / D1 / CIF |
| Підтримуваний HDD | 8 Тб |
| Режим записи | Ручне, по тривозі, детекция руху, по таймеру |
| Робоча напруга | DC12В, 1.5A |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение видео | 1920х1080, 1280х720, D1 704x576, CIF 352x288 |
| Розміри | 260 х 225 х 48 мм |
| Розміри, мм | 260x225x48 |
| Разновидность | NVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип интерфейса | IP |
| Формат видео | 1080p, 720p, D1, CIF |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал - 8MP (30к / с), 4-каналів - 1080P (30к / с) |
Информация для заказа
- Цена: 4 050 ₴



