16 канальний 1.5U 4HDD WizSense; Відео стиск: H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; Вхідний потік 256 Мб / с; Запис: 16MP; 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1; Відео виходи: HDMI, VGA; Інтерфейси: 2-RJ45 (10/100 / 1000М), 1х USB 2.0 / 1х USB 3.0, 4-х HDD (до 10ТБ), тривога: 16вх / 6вих, RS-485, RS-232; AC 220В, 440х415х76 мм 16 канальний 1.5U 4HDD WizSense; Відео стиск: H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; Вхідний потік 256 Мб / с; Запис: 16MP; 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1; Відео виходи: HDMI, VGA; Інтерфейси: 2-RJ45 (10/100 / 1000М), 1х USB 2.0 / 1х USB 3.0, 4-х HDD (до 10ТБ), тривога: 16вх / 6вих, RS-485, RS-232; AC 220В, 440х415х76 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP-камери | 16 |
| RS232 | 1 порт |
| RS485 | 1 |
| SMD | 4 реєстратором, 16 камерою |
| USB-вихід | 1х USB 2.0, 1х USB 3.0 |
| Аудіокомпресія | PCM; G.711A; G.711U; G.726 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 4.25 кг |
| Внутрішні HDD | 4 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 256 Мбіт/с |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеокодек | Smart H.265+; Smart H.264+; H.265; H.264; MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дія при спрацюванні тригера | Запис; знімок; вихід зовнішньої сигналізації IPC; аудіо; зумер; журнал; попереднє встановлення; ел. |
| Питание | 220 В АС |
| Захист периметра (канали) | 2 реєстратором / 8 камерою |
| Количество жестких дисков | 4 |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Сетевые интерфейсы | 2 RJ-45 10/100/1000 мбіт/с |
| Мультиекранний режим | 1-й екран: 1/4/8/9/16; 2-й екран: 1/4/8/9 |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Підтримка виробників | Panasonic; Sony; Samsung; Axis, Pelco; Arecont; ONVIF; Canon; RTSP |
| Режим резервного копіювання | USB |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеовиходу | 16MP; 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1 |
| Розміри | 440 × 416 x 76 мм |
| Розміри, мм | 440 × 416 x 76 |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 реєстратором / 8 камерою |
| Розпізнавання облич (режим) | 6 атрибутів: стать, вік, окуляри, вираз обличчя, маска, борода |
| Совместимость | ONVIF(profile T/S/G); CGI; SDK |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Тривожні (релейні) виходи | 6 |
| Тривожні входи | 16 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Частота кадрів (головний потік) | AI включений: 1 канал × 16MP 20 к / с; 1 канал × 12 МП 20 20 к / с; 2 канали × 8MP 25 к / с; 3 канал |
Информация для заказа
- Цена: 19 215 ₴




