2МП 4x Starlight HDCVI PTZ; 1/2.8" STARVIS™ CMOS; колір: 0.05 лк, ч / б: 0.005 лк; f = 2.7-11 мм, кут огляду: 112 °-30 °, 4x - оптичний; 1080р - 25 к / с, 720p - 50к / с; день / ніч (ICR), WDR 120 дБ, DNR (2D & 3D), AGC, BLC. IP66, IK10, DC 12В, 5Вт; Ф122x89 мм, 600г 2МП 4x Starlight HDCVI PTZ; 1/2.8" STARVIS™ CMOS; колір: 0.05 лк, ч / б: 0.005 лк; f = 2.7-11 мм, кут огляду: 112 °-30 °, 4x - оптичний; 1080р - 25 к / с, 720p - 50к / с; день / ніч (ICR), WDR 120 дБ, DNR (2D & 3D), AGC, BLC. IP66, IK10, DC 12В, 5Вт; Ф122x89 мм, 600г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Електронний |
| HLC | Підтримує |
| ROM/RAM | 16/256 Мб |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 12 м |
| Апертура | F1.6–F2.7 |
| Бренд | Dahua |
| Вес | 600 г |
| Виявлення об'єкта | 120 м |
| Відстань фокусування | 0.5–1 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Класс защиты | IP66 |
| Кути огляду камери | Г: 112.5°–30°; В: 54.2°–19.9°; Д: 122.3°–40.6° |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 (CVBS/CVI вихід, BNC порт), RS485 |
| Налаштування дій при простої (Idle Motion) | поперднє налаштування/тур |
| Оптичний зум | 4x |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Підтримка роздільної здатності | 1080P (1920 × 1080); 720P (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480) |
| Рабочая температура | -30°C - +60°C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | φ122 × 89 мм |
| Розміри, мм | φ122 × 89 |
| Розпізнавання об'єкта | 24 м |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 48 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI PTZ-відеокамера |
| Фокусное расстояние | 2.7-11 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | 300 |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100000 с |
Информация для заказа
- Цена: 6 210 ₴


