4МП Starlight IP PTZ відеокамера; H.265 / H.264; 1/2.8" progressive CMOS; 0.005 Люкс (колір) / 0.0005 Люкс (ч / б); f = 2.8-12 мм, кут огляду: 32 ° -97 °, 4x - оптичний; 4МП, 3Мп, 1080p / 720p - 25 к / с; WDR 120dB, DNR (2D & 3D), BLC, HLC, Wi-Fi. Слот під SD карти до 256Гб, аудіо вх / вих; IP66, IK08, DC 12В / 1.5А, Ф 128x65 мм, 490г 4МП Starlight IP PTZ відеокамера; H.265 / H.264; 1/2.8" progressive CMOS; 0.005 Люкс (колір) / 0.0005 Люкс (ч / б); f = 2.8-12 мм, кут огляду: 32 °-97 °, 4x - оптичний; 4МП, 3Мп, 1080p / 720p - 25 к / с; WDR 120dB, DNR (2D & 3D), BLC, HLC, Wi-Fi. Слот під SD карти до 256Гб, аудіо вх / вих; IP66, IK08, DC 12В / 1.5А, Ф 128x65 мм, 490г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | Підтримує |
| ROM/RAM | 4Гб / 1Гб |
| WDR | 120 дБ |
| Wi-Fi | Да |
| Ідентифікація об'єкта | 15 м |
| Апертура | F1.8 |
| Аудіокомпресія | G.711a; G.711Mu; G.726; AAC; MPEG2-Layer2; G.722.1; G.729; G.723 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1вих |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 490 г |
| Виявлення об'єкта | 147 м |
| Відеобітрейт | H.265 / H.264: 3 ~ 20480 Кбіт / с |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 |
| Співвідношення сигнал/шум | > 50дБ |
| Відстань фокусування | 0.2 - 0.5 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Живлення | DC12В / 1.5A |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Керування фокусом | Авто / Вручну |
| Клас захисту | IP66 |
| Кути огляду камери | По горизонталі: 105.6 ° - 35.2 ° |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 0 ° -355 °; нахил: 5 ° -90 ° |
| Кількість одночасних підключень | До 20 користувачів |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 4 |
| Кількість світлодіодів | 3 |
| Локальне сховище | Слот під microSD / SDHC / SDXC до 256GB |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP / IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DN |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10Base-T / 100Base-TX) |
| Метод зберігання | NAS, PC, Micro SD карта 256GB |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Налаштування дій при простої (Idle Motion) | Виклик Предустановки / Сканування / Тура / Обходу при відсутності команд в зазначений період |
| Налаштування зображення | підтримує |
| Налаштування швидкості PTZ | Підтримує |
| Оптичний зум | 4x |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Відновити стан PTZ і об'єктива після перезавантаження |
| Потужність споживання | Макс. 3 Вт (Макс. 8.5 Вт - при вкл. ІК) |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Підтримка Wi-Fi | Wi-Fi (IEEE802.11a / b / g / n / ac), Dual-Band Wi-Fi |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП (2560х1440), 3Мп (2048х1536), 1080р (1920x1080) / 720р (1280х720) / D1 (704х576 / 704х480) / CIF |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Авто ІК фільтр (ICR) / колір / Ч / Б |
| Режими роботи PTZ | 8 Туров |
| Робоча вологість | ≤ 95% |
| Робоча температура | -30 ° C - 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ф 128x65 мм |
| Розміри, мм | Ф 128x65 |
| Розпізнавання об'єкта | 29 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 59 м |
| Стандарт мережі | IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP / IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DN |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF Profile S&G, API |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 4МП / 3Мп / 1080p / 720p (1 ~ 25 к/с) |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 720р / D1 / CIF (1 ~ 25к / с) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 / CIF (1 ~ 25к / с) |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | Поворот .: 80 ° / с; Нахил: 40 ° / с |
| Швидкість затвора | 1 / 1с-1 / 30,000с |
| Швидкість ручного керування | Поворот .: 0.1 ° ~ 70 ° / с; Нахил: 0.1 ° ~ 30 ° / с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 150 ₴


