2Мп Starlight IP PTZ відеокамера з AI функціями; Стиснення: H.265 / H.264 / MJPEG; Матриця: 1/2.8" STARVIS ™ CMOS; Чутливість: 0.005 Люкс / F1.6 (колір), 0.0005 Люкс / F1.6 (ч / б) 0 Люкс з ІЧ; Об'єктив: f = 4.8-120 мм (кут огляду: 62.8 °-2.6 °), 25x - оптичний; Запис: 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: відео аналітика IVS і AI (охорона периметра), детектор облич, WDR (120dB), Defog; інтерфейси: аудіо (1вх / 1вих), тривога (2вх. / 1вих), слот під SD карти до 256Гб; ІЧ підсвічування 100 метрів; IP66, TVS; DC 12В / 13Вт, PoE+ (802.3at), ф160x295 мм 2Мп Starlight IP PTZ відеокамера з AI функціями; Стиснення: H.265 / H.264 / MJPEG; Матриця: 1/2.8" STARVIS ™ CMOS; Чутливість: 0.005 Люкс / F1.6 (колір), 0.0005 Люкс / F1.6 (ч / б) 0 Люкс з ІЧ; Об'єктив: f = 4.8-120 мм (кут огляду: 62.8 °-2.6 °), 25x - оптичний; Запис: 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: відео аналітика IVS і AI (охорона периметра), детектор облич, WDR (120dB), Defog; інтерфейси: аудіо (1вх / 1вих), тривога (2вх. / 1вих), слот під SD карти до 256Гб; ІЧ підсвічування 100 метрів; IP66, TVS; DC 12В / 13Вт, PoE+ (802.3at), ф160x295 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | підтримується |
| ROM/RAM | 4GB / 1GB |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 161 м |
| Апертура | F1.6-F4.4 |
| Аудіокомпресія | G.711a; G.711Mu; AAC; G.722.1; G.726; MPEG2-Layer2; G.729 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1вих |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці / Лампа денного світла / Лампа розжарювання |
| Бренд | Dahua |
| Вага | 3 кг |
| Виявлення об'єкта | 1613 м |
| Відеобітрейт | H.265 / H.264: 3Кбіт / с - 20480Кбіт / с |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Відстань фокусування | 0.1 - 1.5 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Живлення | DC12В / 3А |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Керування потоком | Змінний бітрейт / постійний бітрейт |
| Керування підсвічуванням | Zoom Prio / Ручний / SmartIR |
| Керування фокусом | Автоматичне, напівавтоматичне, ручне |
| Клас захисту | IP66 |
| Кути огляду камери | H: 62.8 ° -2.6 °, V: 33.2 ° -1.7 °, D: 67.3 ° -3.9 ° |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 0 ° -360 °; нахил: -15 ° -90 ° |
| Кількість одночасних підключень | 19 |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 3 |
| Кількість світлодіодів | 6 |
| Локальне сховище | Micro SD card 256GB |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав ADC12 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP / IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMPv1 / v2c / v3 (MIB-2), ARP, RTCP, |
| Мережеві інтерфейси | 1x RJ45 |
| Метод зберігання | NAS, PC, Micro SD карта 256 Гб |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Налаштування дій при простої (Idle Motion) | Попередня установка / маршрут / шаблон / сканування |
| Налаштування швидкості PTZ | Підтримує |
| Оптичний зум | 25x |
| Основні функції обробки | Приватний маски (24 зони), Flip 180 ° |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Відновити стан PTZ і об'єктива після перезавантаження |
| Потужність споживання | 13Вт, 22Вт c ІК |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Підтримка браузерів | IE7 і більш нові версії Chrome 45 і більш ранні версії Firefox 52 і більш ранні версії Safari (без о |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Колір / Ч-Б |
| Режими роботи PTZ | 8 зон, по 32 попер. установки кожна |
| Робоча вологість | ≤ 95% |
| Робоча температура | -40 ° C ~ 70 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ф160 х 295 мм |
| Розміри, мм | Ф160 х 295 |
| Розпізнавання об'єкта | 323 м |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Спостереження за об'єктом | 646 м |
| Стандарт мережі | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP / IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMPv1 / v2c / v3 (MIB-2), ARP, RTCP, |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF, CGI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип об'єктива | Трансфокатор |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тривожні входи/виходи | 2/1 |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, фальсифікація відео, зміна кадру, відключення мережі, конфлікт IP, незаконний доступ |
| Фокусна відстань | 4.8-120 мм |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) | 2 МП/1.3Мп - 50к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 2 МП / 1.3Мп / D1 / CIF- 25 к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к/с |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | Поворот .: 240 ° / с; Нахил: 200 ° / с |
| Швидкість затвора | 1 / 1с-1 / 30,000с |
| Швидкість ручного керування | Поворот .: 0.1 ° ~ 200 ° / с; Нахил: 0.1 ° ~ 120 ° / с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 850 ₴



