8 каналів і 2 HDD 1U AcuSense DVR. Зменшення помилкової тривоги завдяки класифікації цілей для людей і транспортних засобів на основі глибокого навчання. Ефективна технологія стиснення H.265 pro+. Можливість кодування до 1080p 15 к/с. 5 адаптивних вхідних сигналів (HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP). Можна підключити до 8 мережевих камер 8 каналів і 2 HDD 1U AcuSense DVR. Зменшення помилкової тривоги завдяки класифікації цілей для людей і транспортних засобів на основі глибокого навчання. Ефективна технологія стиснення H.265 pro+. Можливість кодування до 1080p 15 к/с. 5 адаптивних вхідних сигналів (HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP). Можна підключити до 8 мережевих камер
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| AHD-камери | 4 Мп, 1080p, 720p |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| HDCVI-камери | 4 Мп, 1080р, 720р |
| IP-камери | 2 канали (до 10), розширений режим: 4 канали (до 12), до 4 Мбіт/с |
| RS485 | 1 |
| TVI-камери | 3К, 4 Мп, 1080p, 720p |
| USB-вихід | 2 × USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1вх/1вих (RCA) |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 1.78 кг |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10 Тб |
| Видеовыход | 1 HDMI, 1 VGA, 1 CVBS |
| Відеокодек | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Двостороння розмова | 1-канальний, RCA (2.0 Vp-p, 1 кОм) (з використанням першого аудиовхода) |
| Питание | 12 В DC, 2.5 A |
| Захист периметра (канали) | 4 |
| Количество жестких дисков | 2 |
| Кількість каналів BNC | 8 |
| Кількість каналів IP | 12 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 64 |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10/100 мбіт/с |
| Мультиекранний режим | 1/4/8 |
| Потужність споживання | 30 Вт |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 1920x1080; VGA: 1920x1080; CVBS: 704 x 576 |
| Розміри | 380 × 320 × 48 мм |
| Розміри, мм | 380 × 320 × 48 |
| Тип устройства | HDTVI-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 MP lite 15 к/с; 1080p lite/720p/WD1 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | WD1/4CIF - 12 к/с, CIF - 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 8 150 ₴




