4-канальний Turbo HD відеореєстратор; H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; Відеостандарт: HDTVI / HDCVI / AHD / CVBS; Запис: 4 МП lite - 15к / с, 3Мп - 15 к / с, 1080р / 720р - 25 к / с; Відео виходи: HDMI, VGA; 2х USB, 1х HDD (до 6ТБ), передача звуку по коаксіалу, DC 12В / 8Вт, 200 х 200 х 45 мм. 4-канальний Turbo HD відеореєстратор; H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; Відеостандарт: HDTVI / HDCVI / AHD / CVBS; Запис: 4 МП lite - 15к / с, 3Мп - 15 к / с, 1080р / 720р - 25 к / с; Відео виходи: HDMI, VGA; 2х USB, 1х HDD (до 6ТБ), передача звуку по коаксіалу, DC 12В / 8Вт, 200 х 200 х 45 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| AHD-камери | 4 Мп, 1080p, 720p |
| CVBS-камери | Підтримує |
| HDCVI-камери | 4МП, 1080, 720p |
| IP-камери | +2 каналу до 6Мп, розширення до 6 каналів |
| TVI-камери | 4МП, 3МП (тільки 1й канал), 1080p, 720p |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Аудіокомпресія | G.711u |
| Аудіоінтерфейси | 1/1, RCA, підтримка TVI камер зі звуком |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 1 кг |
| Внутрішні HDD | 1 - SATA Port, до 6TB |
| Вхідний потік | 24 Мбіт/с |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 6 Мбіт/с |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеокодек | H.265 Pro + / H.265 Pro / H.265 / H.264 + / H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Двостороння розмова | Використовується аудіо вхід / вихід, RCA |
| Питание | 12 VDC |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів BNC | 4 |
| Кількість каналів IP | 6 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS, ONVIF |
| Сетевые интерфейсы | 1 - RJ-45 Port (100M) |
| Перегляд архіву | 1/4 |
| Потужність споживання | 8 Вт (Без HDD) |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП, 3МП, 1080p, 720p |
| Режим записи | Ручний, розклад, smart подія |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеовиходу | 1920x1080, 1280x1024, 1280x720 |
| Розміри | 200x200x45мм |
| Розміри, мм | 200x200x45 |
| Стандарт мережі | TCP / IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS, ONVIF |
| Тип устройства | HDTVI-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 МП lite 15 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | WD1 / 4CIF - 12 к / с; CIF - 25 к / с |
Информация для заказа
- Цена: 3 371 ₴


