8-канальний Turbo HD відеореєстратор ACUSENSE з базової аналітикою Deep learning або виявленням осіб. Відео стандарт: HDTVI / AHD / IP / CVBS; Стиснених H.265 + / H.265 / H.264; Запис: 8 Мп - 8 к / с, 5 Мп - 12 к / с, 4МП - 15 к / с, 3Мп - 18 к / с, 1080p / 720р - 25 к / с; Аудіо: 1вх / 1вих; Відео виходи: HDMI, VGA, CVBS; Передача звуку по коаксіалі. Інтерфейси: RS-485, 1x USB2.0, 1x USB2.0, RJ-45 10/100 / 1000Mб; 1xSATA HDD до 10 Тб; DC 12В / 15Вт, 315х242х45 мм. 8-канальний Turbo HD відеореєстратор ACUSENSE з базової аналітикою Deep learning або виявленням осіб. Відео стандарт: HDTVI / AHD / IP / CVBS; Стиснених H.265 + / H.265 / H.264; Запис: 8 Мп - 8 к / с, 5 Мп - 12 к / с, 4МП - 15 к / с, 3Мп - 18 к / с, 1080p / 720р - 25 к / с; Аудіо: 1вх / 1вих; Відео виходи: HDMI, VGA, CVBS; Передача звуку по коаксіалі. Інтерфейси: RS-485, 1x USB2.0, 1x USB2.0, RJ-45 10/100 / 1000Mб; 1xSATA HDD до 10 Тб; DC 12В / 15Вт, 315х242х45 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| AHD-камери | 5 Мп, 4 Мп, 1080p, 720p |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| HDCVI-камери | 4 Мп, 1080р, 720р |
| IP-камери | 4 канали (до 12), расширений режим: 8 каналів (до 16), до 4 Мбіт / с, роздільна здатність до 6Мп |
| RS485 | 1 |
| TVI-камери | 8 Мп, 5 Мп, 4 Мп, 3 Мп, 1080p, 720p |
| USB-вихід | 1х - USB 3.0, 1x - USB 2.0 |
| Аудіокомпресія | Г.711У |
| Аудіоінтерфейси | 1вх / 1вих (RCA) |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 2 кг |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10ТБ |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 10 Мбіт / с |
| Видеовыход | 1 HDMI, 1 VGA, 1 TV |
| Відеокодек | H.265 Pro + / H.265 Pro / H.265 / H.264 + / H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Двостороння розмова | 1-канальний, RCA (2.0 Vp-p, 1 кОм) (з використанням першого аудиовхода) |
| Питание | DC12В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів BNC | 8 |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 64 |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS, ONVIF |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 (10M / 100M / 1000M) |
| Мультиекранний режим | 1/4/8 |
| Потужність споживання | <15Вт (без HDD) |
| Підтримка роздільної здатності | 8Мп / 5Мп / 4МП / 3 Мп / 1080p / 720p / D1 |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 4K (3840x2160); VGA: 1920x1080; CVBS: 704 x 576 |
| Розміри | 315 x 242 x 45 мм |
| Розміри, мм | 315 x 242 x 45 |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 канал (для аналогової HD камери) |
| Розпізнавання облич (режим) | Виявлення та захоплення осіб |
| Стандарт мережі | TCP / IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS, ONVIF |
| Тип устройства | HDTVI-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Частота кадрів (головний потік) | 8 Mп - 8 к / с / 5 Mп-12 к / с / 4 Mп-15 к / с / 3 Mп-18 к / с / 1080p / 720p / WD1 / 4CIF / VGA / C |
| Частота кадрів (додатковий потік) | WD1 / 4CIF / CIF - 25 к / с |
Информация для заказа
- Цена: 10 350 ₴




