24-канальний Turbo HD відеореєстратор. Відеостандарт: HDTVI / HDCVI / AHD / CVBS / IP; Стиснених: H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; Запис: 8МП - 8к / с, 5 Mп - 12к / с, 4 Mп - 15к / с, 3Мп - 18к / с, 1080р / 720р - 25 к / с; Аудіо: 4/1, Тривога: 16/4; Виходи: 2-HDMI, VGA, CVBS; Інтерфейси: RS-232, RS-485, 2-USB2.0, 1-USB3.0, 2-RJ45 1000 Mб / c; 4xSATA HDD до 10 Тб кожен; AC 240В, 440х390х70 мм. 24-канальний Turbo HD відеореєстратор. Відеостандарт: HDTVI / HDCVI / AHD / CVBS / IP; Стиснених: H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; Запис: 8МП - 8к / с, 5 Mп - 12к / с, 4 Mп - 15к / с, 3Мп - 18к / с, 1080р / 720р - 25 к / с; Аудіо: 4/1, Тривога: 16/4; Виходи: 2-HDMI, VGA, CVBS; Інтерфейси: RS-232, RS-485, 2-USB2.0, 1-USB3.0, 2-RJ45 1000 Mб / c; 4xSATA HDD до 10 Тб кожен; AC 240В, 440х390х70 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| AHD-камери | 5 Мп, 4 Мп, 3 Мп, 1080p, 720p |
| CVBS-камери | PAL/NTSC |
| HDCVI-камери | 4 Мп, 1080р, 720р |
| IP-камери | +16 каналу, до 8MП, можливість розширення до 40 каналів |
| RAID | RAID 0, 1, 5, 6, 10 |
| RS232 | Да |
| RS485 | Да |
| TVI-камери | 8 MП, 5 MП, 4 MП, 3 MП, 1080р, 720р |
| USB-вихід | 2х - USB 2.0, 1x - USB 3.0 |
| eSATA | Да |
| Аудіокомпресія | Г.711У |
| Аудіоінтерфейси | 4-каналу, RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ) |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 7 Кг (без HDD) |
| Внутрішні HDD | 4 SATA до 10Тб |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 10000 Кбіт / с на канал |
| Видеовыход | 2-HDMI, 1-VGA, CVBS |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Двостороння розмова | 1-канал, RCA (2.0 Vp - p, 1kΩ) |
| Дія при спрацюванні тригера | Запис, активація PTZ, активація реле тривоги |
| Питание | AC 220В |
| Количество жестких дисков | 4 |
| Кількість каналів BNC | 24 |
| Кількість каналів IP | 40 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS, ONVIF, SNMP |
| Сетевые интерфейсы | 2 RJ45 (10M / 100M / 1000M) |
| Перегляд архіву | 16-каналів синхронно |
| Потужність споживання | 74Вт (без HDD) |
| Программное обеспечение | iVMS-4200 Hik-Connect |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка роздільної здатності | 8Мп / 5Мп / 4МП / 3Мп / 1080p / 720p / 4CIF |
| Режим записи | Ручний, розклад: безперервне, детектор руху, VCA, тривога |
| Режим пошуку | Smart search |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| Робоча вологість | 0% ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI1: 4K (3840x2160), 2560x1440, 1920х1080, 1280х1024, 1280х720; HDMI2 / VGA: 1920х1080, 1280х1024, |
| Розміри | 440х390x70 мм (WxDxH) |
| Розміри, мм | 440х390x70 (WxDxH) |
| Стандарт мережі | TCP / IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS, ONVIF, SNMP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип устройства | HDTVI-відеореєстратор |
| Тривожні (релейні) виходи | 4 |
| Тривожні входи | 16 |
| Тревожные входы/выходы | 16 / 4 |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |
| Частота кадрів (головний потік) | 8 MП - 8к / с, 5 MП - 12к / с, 4 MП - 15к / с, 3 MП -18к / с, 1080p / 720p / 4CIF - 25к / с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | WD1 / 4CIF / CIF - 25к / с |
Информация для заказа
- Цена: 50 144 ₴




