2 Мп поворотна Wi-Fi EZVIZ; 1/4" CMOS; Стиснення: H.264; 1920 × 1080 15 к / с, об'єктив f = 4 мм, F2.4 (горизонтальний кут огляду 75 °); ІЧ підсвічування 10м; MicroSD до 256 Гб; Функції: двосторонній голосовий зв'язок, день / ніч (ICR), 3D-DNR, DWDR; DC 5В / 1A / 5Вт, 88 x 88,2 x 119 мм, 218г.
C6N від EZVIZ оснащено функцією Smart IR, яка використовує розширене інфрачервоне (ІЧ) освітлення для захоплення більшої кількості деталей при слабкому освітленні. Завдяки 360-градусному полю огляду та функції інтелектуального відстеження вам не потрібно буде турбуватися про те, що ви щось пропустите. Коли C6N виявляє рухомий об’єкт, вона достатньо розумна, щоб автоматично відстежувати його рух, сповіщаючи вас зображенням у режимі реального часу. Одним дотиком програми EZVIZ на своєму мобільному пристрої ви можете ввімкнути сплячий режим C6N, забезпечуючи конфіденційність, коли вам це потрібно.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| DWDR | Підтримує |
| Wi-Fi | Да |
| Бренд | Ezviz |
| Вес | 218 г |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Питание | DC 5В/1A |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Кути огляду камери | Д: 85°; Г: 75°, В: 45° |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 × RJ-45 10/100 M |
| Метод зберігання | MicroSD 256 Гб |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 88 x 88.2 x 119 мм |
| Розміри, мм | 88 x 88.2 x 119 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| У комплекті | блок живлення |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
- Цена: 1 935 ₴


