Wi-Fi EZVIZ із детекцією людей; 1/2.7" CMOS ; чутливість 0.5 лк; Стиснення: H.265 / H.264 ; 2560 × 1440 - 15 к/с, об'єктив f=4мм F2.0 (горизонтальний кут огляду 83°); ІЧ підсвічування 10м; MicroSD 256 Гб Функції: двосторонній голосовий зв'язок, 3D-DNR, True-WDR, BLC, DC 5В/2A/8Вт, 95.8 x 95.8 x 90.6 мм, 252 г Wi-Fi EZVIZ із детекцією людей; 1/2.7" CMOS ; чутливість 0.5 лк; Стиснення: H.265 / H.264 ; 2560 × 1440 - 15 к/с, об'єктив f=4мм F2.0 (горизонтальний кут огляду 83°); ІЧ підсвічування 10м; MicroSD 256 Гб Функції: двосторонній голосовий зв'язок, 3D-DNR, True-WDR, BLC, DC 5В/2A/8Вт, 95.8 x 95.8 x 90.6 мм, 252 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| WDR | True WDR |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | двосторонній зв'язок |
| Бренд | Ezviz |
| Вес | 252 г |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Питание | DC 5В / 2A |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Кути огляду камери | Г: 83° , В: 57°, Д: 104° |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Метод зберігання | EZVIZ Cloud, MicroSD до 256 Гб |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Регулювання по осях | поворот: 340°, нахил: 75° |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 96 x 96 x 91 мм |
| Розміри, мм | 96 x 96 x 91 |
| Світлочутливість | 0.5 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 3 825 ₴


