Wi-Fi EZVIZ; 1/4 "CMOS; Стиснення: H.264; 1920 × 1080 15 к / с, об'єктив f = 4 мм F2.4 (горизонтальний кут огляду 75 °); ІЧ підсвічування 10м; MicroSD до 256 Гб; Функції: двосторонній голосовий зв'язок, день / ніч (ICR), 3D-DNR, DWDR; DC 5В / 1A / 5Вт, 88 x 88,2 x 119 мм, 218г Wi-Fi EZVIZ; 1/4 "CMOS; Стиснення: H.264; 1920 × 1080 15 к / с, об'єктив f = 4 мм F2.4 (горизонтальний кут огляду 75 °); ІЧ підсвічування 10м; MicroSD до 256 Гб; Функції: двосторонній голосовий зв'язок, день / ніч (ICR), 3D-DNR, DWDR; DC 5В / 1A / 5Вт, 88 x 88,2 x 119 мм, 218г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| DWDR | Підтримує |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F2.4 |
| Бренд | Ezviz |
| Вес | 218 г |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Питание | DC 5В/1A |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 75°, Д: 85°, В: 45° |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 × RJ45 10/100 Мбіт/с |
| Метод зберігання | карта microSD до 256 ГБ |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11 b/g/n |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 88 x 88,2 x 119 мм |
| Розміри, мм | 88 x 88,2 x 119 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| У комплекті | блок живлення + кабель |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 291 ₴


