
Відеокамера CS-CV310 (C0-6B22WFR) Ezviz 2Mp f=2.8mm Wi-Fi (99-00003075)
3 600 ₴
- В наличии
- Код: 99-00003075
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2 Мп Wi-Fi з аналітикою, активним відлякуванням; Матриця: 1 / 2.7 "CMOS; 0.005 лк, Стиснення: H.264 / H.265; об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 105 °); 1920х1080 25 к / с; Функції: двосторонній аудіо зв'язок, детекція руху, визначення типу об'єкта , 3D-DNR, DWDR; Micro SD до 256 Гб; ІЧ підсвічування до 30 метрів; IP67, RJ-45 10/100 Мбіт / с; DC 12В ± 10% / 12 Вт, 150x72x72 мм, 425 г 2 Мп Wi-Fi з аналітикою, активним відлякуванням; Матриця: 1 / 2.7 "CMOS; 0.005 лк, Стиснення: H.264 / H.265; об'єктив f = 2.8мм (кут огляду 105 °); 1920х1080 25 к / с; Функції: двосторонній аудіо зв'язок, детекція руху, визначення типу об'єкта , 3D-DNR, DWDR; Micro SD до 256 Гб; ІЧ підсвічування до 30 метрів; IP67, RJ-45 10/100 Мбіт / с; DC 12В ± 10% / 12 Вт, 150x72x72 мм, 425 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Wi-Fi |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi, 2.4 ГГц |
| Вес | 425 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 1/2.7" CMOS |
| Відеобітрейт | Ultra-HD; HD; стандарт, адаптив |
| Відеокодек | H.264 / H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | аналітика, активне відлякування, двосторонній аудіо, детекція руху, визначення типу об'єкта, 3D-DNR, DWDR |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ + 60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M8 |
| Угол обзора по горизонтали | 105° |
| Кути огляду | Г: 105°, Д: 120° |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | Micro SD до 256ГБ |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 2.8 мм |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE 802.11b/g/n |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS, Android |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча напруга | DC12В ± 10% |
| Рабочая температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 150 х 72 х 72 мм |
| Розміри, мм | 150x72x72 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ip wifi камера з віддаленим доступом, Wi-Fi камери, з картою пам'яті, з мікрофоном, ИК камери, камера відеоспостереження з датчиком руху |
| Тип | Бездротові, Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920x1080 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 3 600 ₴

