1080p, 3D DNR, DWDR, BLC; кольорове нічне бачення; підтримує Wi-Fi 2,4 ГГц; Поворотний об'єктив: панорамування і нахил на 360 °; Активне відлякування; H.265 кодек; AI технологія виявлення людини; захист IP65; сховище MicroSD до 256 ГБ; пригнічення шумів; хмарна платформа зберігання EZVIZ CloudPlay; -30ºC ~ 60ºC; DC 12В / 1A, 6 Вт; 158 x 157 x 149 мм; 885 г 1080p, 3D DNR, DWDR, BLC; кольорове нічне бачення; підтримує Wi-Fi 2,4 ГГц; Поворотний об'єктив: панорамування і нахил на 360 °; Активне відлякування; H.265 кодек; AI технологія виявлення людини; захист IP65; сховище MicroSD до 256 ГБ; пригнічення шумів; хмарна платформа зберігання EZVIZ CloudPlay; -30ºC ~ 60ºC; DC 12В / 1A, 6 Вт; 158 x 157 x 149 мм; 885 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Бренд | Ezviz |
| Вес | 885 г |
| Відеокодек | H.265 / H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12В / 1A |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Класс защиты | IP65 |
| Кути огляду камери | Г: 87°, Д: 105° |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | RJ45 × 1 (10 M / 100 M) |
| Метод зберігання | MicroSD до 256 ГБ |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Регулювання по осях | поворот: 352°, нахил: 95° |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 158 x 157 x 149 мм |
| Розміри, мм | 158 x 157 x 149 |
| Світлочутливість | 0.5 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 5 175 ₴


