2 Мп вулична хмарна Wi-Fi відеокамера Husky Air; Матриця: 1/2.9 "progressive scan CMOS; Стиснення: Н.264; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 103 °); Чутливість: 0.02 Люкс / (F2.0, AGC вкл), 0 Люкс з ІЧ; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR), інтелектуальний детектор руху; Wi-FI: 2.4GHz; ІЧ підсвічування до 30 метрів; Мікро SD до 256Гб; IP66, DC 12В / 6Вт, 150 / 72 / 72 мм, 326 г 2 Мп вулична хмарна Wi-Fi відеокамера Husky Air; Матриця: 1/2.9 "progressive scan CMOS; Стиснення: Н.264; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 103 °); Чутливість: 0.02 Люкс / (F2.0, AGC вкл), 0 Люкс з ІЧ; Функції: DWDR, 3D-DNR, BLC, день / ніч (ICR), інтелектуальний детектор руху; Wi-FI: 2.4GHz; ІЧ підсвічування до 30 метрів; Мікро SD до 256Гб; IP66, DC 12В / 6Вт, 150 / 72 / 72 мм, 326 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| DWDR | Підтримує |
| Wi-Fi | Да |
| Апертура | F2.0 |
| Бренд | Ezviz |
| Вес | 288 г |
| Відеобітрейт | Ultra-HD; HD; Standard. Adaptive bit rate. |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12В, 1 А |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP66 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | H: 103 ° |
| Локальне сховище | micro SD до 256 Гб |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Мережеві протоколи | 64/128-bit WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 (10М / 100М), Wi-Fi |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка Wi-Fi | Wi-Fi (IEEE802.11 b / g / n), 2,4 ГГц - 2,4835 ГГц, ширина смуги каналу 20 МГц, 11b: 11Mбіт / с, 11g |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр (ICR) |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 72x72x150 мм |
| Розміри, мм | 72x72x150 |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Стандарт мережі | 64/128-bit WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к / с. Адаптивна частота кадрів з передачею інтернету |
| Швидкість затвора | Самоадаптівний затвор |
Информация для заказа
- Цена: 3 528 ₴


