Смарт-камера з функціями безпеки; 4MP (2560x1440) 25 к/с; H.264 / H.265; 3D DNR, WDR; Wi-Fi 802.11 b / g / n; двостороння розмова з шумозаглушенням; захист світильника IP65; захист камери IP67; карта пам'яті до 32 Гб; -30 ℃ - 50 ℃; 220В АС; до 30 Вт; 86 × 280 × 120 мм; 1 кг Смарт-камера з функціями безпеки; 4MP (2560x1440) 25 к/с; H.264 / H.265; 3D DNR, WDR; Wi-Fi 802.11 b / g / n; двостороння розмова з шумозаглушенням; захист світильника IP65; захист камери IP67; карта пам'яті до 32 Гб; -30 ℃ - 50 ℃; 220В АС; до 30 Вт; 86 × 280 × 120 мм; 1 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| WDR | Підтримує |
| Wi-Fi | Да |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон і динамик |
| Бренд | Ezviz |
| Вес | 1 кг |
| Відеокодек | H.264/ H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Питание | 220В АС |
| Внешний вид | Кубічна |
| Класс защиты | IP67 камера|IP65 світильник |
| Кути огляду камери | Г:140°, В: 75°, Д: 157° |
| Матриця | 4 MP CMOS |
| Метод зберігання | карта пам'яті 32 Гб |
| Потужність споживання | 30 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11 b/g/n 2.4Гц |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 86× 280 × 120 мм |
| Розміри, мм | 86× 280 × 120 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560X1440 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 5 940 ₴


