1/3 "CMOS; 4 мм, кут огляду: 108 ° (по діагоналі), 0.5 лк при F2.2, 3D DNR, Нічне бачення 10 м, 1920 × 1080 25 к / с, H.265 / H.264, Wi-Fi, Карта microSD до 256 ГБ, -10 - 45 ° C, DC 5В / 1A, 4 Вт, 110 × 58 × 38 мм 1/3 "CMOS; 4 мм, кут огляду: 108 ° (по діагоналі), 0.5 лк при F2.2, 3D DNR, Нічне бачення 10 м, 1920 × 1080 25 к / с, H.265 / H.264, Wi-Fi, Карта microSD до 256 ГБ, -10 - 45 ° C, DC 5В / 1A, 4 Вт, 110 × 58 × 38 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Бренд | Ezviz |
| Вес | 100 г |
| Відеокодек | H.265/H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Питание | DC 5В / 1A |
| Внешний вид | Кубічна |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Д: 108°; Г: 91°, В: 50° |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Метод зберігання | MicroSD до 256 ГБ |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 110 × 58 × 38 мм |
| Розміри, мм | 110 × 58 × 38 |
| Світлочутливість | 0.5 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| У комплекті | блок живлення + кабель |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 1 935 ₴


