2 Mп Wi-Fi EZVIZ з сиреною; 2 LED лампи 2000 лм 3000К; Стиснення: Smart H.264, H.265, 1920 × 1080 25 к / с; PIR: 10м, кут 270 °, ІЧ: 25м, кут огляду 120 °. Функції: датчик руху, двосторонній аудіо зв'язок, 3D DNR, WDR, BLC; Micro SD до 256 Гб; IP65, -30 ° C - 50 ° C, AC 100-240В, 185x186x268 мм, 1.5 кг 2 Mп Wi-Fi EZVIZ з сиреною; 2 LED лампи 2000 лм 3000К; Стиснення: Smart H.264, H.265, 1920 × 1080 25 к / с; PIR: 10м, кут 270 °, ІЧ: 25м, кут огляду 120 °. Функції: датчик руху, двосторонній аудіо зв'язок, 3D DNR, WDR, BLC; Micro SD до 256 Гб; IP65, -30 ° C - 50 ° C, AC 100-240В, 185x186x268 мм, 1.5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PIR-сенсор | 30 м |
| WDR | Підтримує |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 25 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вбудований мікрофон, 1 динамік |
| Беспроводной стандарт | 2.4 ГГц |
| Вес | 1.5 кг |
| Вага в упаковці | 1.5 кг |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 2 MP CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Додаткові характеристики | датчик руху, двосторонній аудіо, 3D DNR, WDR, BLC, сирена, PIR |
| Диапазон рабочих температур | -30°C - +50°C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP65 |
| Комплектация | 2 LED лампи 2000 лм 3000К |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 57° |
| Угол обзора по горизонтали | 103° |
| Кути огляду | Г: 103°, В: 57°, Д: 121° |
| Локальне сховище | Micro SD до 256Гб |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Потужність споживання | 35 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11 b/g/n 2.4 ГГц |
| Робоча напруга | AC 100-240В |
| Рабочая температура | -30°C - +50°C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 185 х 186 х 268 мм |
| Розміри, мм | 185x186x268 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ip wifi камера з віддаленим доступом, Wi-Fi камери, з картою пам'яті, з мікрофоном, ИК камери |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 3 150 ₴


