2 Мп Turbo HD PoC відеокамера; Матриця, 2.0 megapixel progressive scan CMOS. Макс. роздільна здатність 1080p. Мін. чутливість 0,003 люкс (F1.2, AGC ON), 0 люкс з ІЧ; кути огляду 103°- 32.1°. 2-мегапіксельна високопродуктивна циліндрична камера. Чітке зображення навіть за сильного контрового світла завдяки технології True WDR 130 дБ. Технологія 3D DNR забезпечує чисте та чітке зображення. Об'єктив фокусується автоматично при збільшенні або зменшенні масштабу. EXIR 2.0: передова інфрачервона технологія з ІЧ-дальністю 80 м. Захист від води та пилу (IP67). Передача HD-відео та живлення по тому ж коаксіальному кабелю. 12 В DC/PoC.at; 85 × 92 × 269.6 мм 2 Мп Turbo HD PoC відеокамера; Матриця, 2.0 megapixel progressive scan CMOS. Макс. роздільна здатність 1080p. Мін. чутливість 0,003 люкс (F1.2, AGC ON), 0 люкс з ІЧ; кути огляду 103°- 32.1°. 2-мегапіксельна високопродуктивна циліндрична камера. Чітке зображення навіть за сильного контрового світла завдяки технології True WDR 130 дБ. Технологія 3D DNR забезпечує чисте та чітке зображення. Об'єктив фокусується автоматично при збільшенні або зменшенні масштабу. EXIR 2.0: передова інфрачервона технологія з ІЧ-дальністю 80 м. Захист від води та пилу (IP67). Передача HD-відео та живлення по тому ж коаксіальному кабелю. 12 В DC/PoC.at; 85 × 92 × 269.6 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 130 дБ |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 900 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Питание | 12 В DC/PoC.at |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 103° - 32.1° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Потужність споживання | 8.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Рабочая температура | -40 °C - 60 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 85 × 92 × 269.6 мм |
| Розміри, мм | 85 × 92 × 269.6 |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-13.5 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 4 514 ₴


