Високопродуктивна купольна камера на 8 МП з варіофокальним об'єктивом 2.8-12мм. Висока нічна продуктивність, зйомка зображень за наднизького освітлення до 0,003 люкс. Чітке зображення навіть при сильному контровому освітленні завдяки технології WDR 120 дБ. Технологія 3D DNR забезпечує чисте та чітке зображення. Об’єктив автоматично фокусується під час збільшення або зменшення масштабу. EXIR 2.0: передова інфрачервона технологія з ІЧ-відстанню 60 м. Водо- та пилонепроникний (IP67) і антивандальний (IK10). Подвійні виходи (одночасний вихід сигналів HDTVI і CVBS) Високопродуктивна купольна камера на 8 МП з варіофокальним об'єктивом 2.8-12мм. Висока нічна продуктивність, зйомка зображень за наднизького освітлення до 0,003 люкс. Чітке зображення навіть при сильному контровому освітленні завдяки технології WDR 120 дБ. Технологія 3D DNR забезпечує чисте та чітке зображення. Об’єктив автоматично фокусується під час збільшення або зменшення масштабу. EXIR 2.0: передова інфрачервона технологія з ІЧ-відстанню 60 м. Водо- та пилонепроникний (IP67) і антивандальний (IK10). Подвійні виходи (одночасний вихід сигналів HDTVI і CVBS)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 645 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Питание | 12В DC, 24В AC |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 108.1° - 45.6° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 8 MP CMOS |
| Потужність споживання | 11 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | Φ 145.2 × 124.1 мм |
| Розміри, мм | Φ 145.2 × 124.1 |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 8 MP 12.5 к/с, 5 MP 20 к/с, 4 MP 25 к/с, 1080 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/12.5 - 1/10 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 4 500 ₴


