
Відеокамера DS-2CE5AU7T-AVPIT3ZF Hikvision 8Mp f=2.7-13.5mm (99-00003650)
7 875 ₴
- В наличии
- Код: 99-00003650
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Високопродуктивна купольна камера 8 МП, з варіофокальним об'єктивом 2.7-13.5мм. Висока нічна продуктивність, зйомка зображень за наднизького освітлення до 0,003 люкс. Чітке зображення навіть при сильному задньому освітленні завдяки технології WDR 130 дБ. Технологія 3D DNR забезпечує чисте та чітке зображення. Об’єктив автоматично фокусується під час збільшення або зменшення масштабу. EXIR 2.0: передова інфрачервона технологія з ІЧ-відстанню 60 м. Водо- та пилонепроникний (IP67) і антивандальний (IK10). 4 в 1 (перемикання 4 сигналів TVI/AHD/CVI/CVBS) Високопродуктивна купольна камера 8 МП, з варіофокальним об'єктивом 2.7-13.5мм. Висока нічна продуктивність, зйомка зображень за наднизького освітлення до 0,003 люкс. Чітке зображення навіть при сильному задньому освітленні завдяки технології WDR 130 дБ. Технологія 3D DNR забезпечує чисте та чітке зображення. Об’єктив автоматично фокусується під час збільшення або зменшення масштабу. EXIR 2.0: передова інфрачервона технологія з ІЧ-відстанню 60 м. Водо- та пилонепроникний (IP67) і антивандальний (IK10). 4 в 1 (перемикання 4 сигналів TVI/AHD/CVI/CVBS)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 860 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| WDR | 130 дБ |
| Интерфейсы | Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Інфрачервона підсвітка | до 60 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 860 г |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 8 MP CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Додаткові характеристики | WDR 130 дБ, 3D DNR, EXIR 2.0, IK10, PoE (802.3at), 4 в 1 (TVI/AHD/CVI/CVBS) |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 24 В, DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по горизонтали | 108.1° - 45.6° |
| Кути огляду | Г: 108.1° - 45.6° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 8 MP CMOS |
| Нахил | 0° - 75° |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 2.7-13.5 мм |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0° - 355° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 8.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | LAN |
| Регулювання по осях | Панорамування: від 0° - 355°, кут нахилу: від 0° - 75°, поворот: від 0° - 355° |
| Робоча напруга | 12 В DC, 24 В AC, PoE (802.3at) |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 8 Мп |
| Разрешение видео | 3840х2160 |
| Роздільна здатність камери | 8 |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 145.0 х 145.0 х 111.3 мм |
| Розміри, мм | Ø 145 / 111.3 |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | poe камера, ІК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-13.5 мм |
| Частота запису | 8MP 12.5 к/с, 8MP 15 к/с, 5MP 20 к/с, 4MP 25 к/с, 2MP 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 8MP 12.5 к/с, 8MP 15 к/с, 5MP 20 к/с, 4MP 25 к/с, 2MP 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/12.5 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 7 875 ₴

