Висока якість зображення з роздільною здатністю 5 МП, 2560 × 1944, фокусна відстань 2.8мм, чутливість 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), 0 Lux з ІЧ. Відстань ІЧ-підсвічування до 40 м для яскравої нічної зйомки. Підтримка DWDR, BLC, HLC, 2D DNR. Живлення 12В, споживання 3Вт. Захист від води та пилу (IP67), розміри 91*109.8мм Висока якість зображення з роздільною здатністю 5 МП, 2560 × 1944, фокусна відстань 2.8мм, чутливість 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), 0 Lux з ІЧ. Відстань ІЧ-підсвічування до 40 м для яскравої нічної зйомки. Підтримка DWDR, BLC, HLC, 2D DNR. Живлення 12В, споживання 3Вт. Захист від води та пилу (IP67), розміри 91*109.8мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Вага | 326 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Живлення | 12В DC |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 85°, В: 63°, Д: 110° |
| Матеріал корпусу | Пластик "Метал" |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0° - 360°, наихил: 0° -75°, оберт: 0° -360° |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Розміри | 91 × Ø 109.8 мм |
| Розміри, мм | 91 × Ø 109.8 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5 МП 20 к/с, 4 МП 30 к/с, 4 МП 25 к/с, 1080P 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50, 000 c |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 156 ₴


