5мп ColorVu Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: 5МП CMOS; Чутливість: 0.0005 лк / F1.0 (день), 0 лк з LED; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 99 °); Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, HLS; cтробоскопічна сигналізація; Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD; Видиме підсвічування - 20 метрів; IP67, DC 12В / 3.5Вт, 168х70x68 мм, 350г 5мп ColorVu Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: 5МП CMOS; Чутливість: 0.0005 лк / F1.0 (день), 0 лк з LED; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 99 °); Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, HLS; cтробоскопічна сигналізація; Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD; Видиме підсвічування - 20 метрів; IP67, DC 12В / 3.5Вт, 168х70x68 мм, 350г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 130 дБ |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 350 г |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | 12В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування підсвічуванням | Авто / викл |
| Класс защиты | IP67 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, різкість, дзеркало, Smart Light, STD / HIGH-SAT |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Потужність споживання | 3.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | колір |
| Рабочая температура | -40°C - +60°C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Розміри | 168x70x68 мм |
| Розміри, мм | 168x70x68 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 5МП - 20к / с, 4МП, 2МП - 25к / с; CVI: 4МП - 25к / с; AHD: 5МП - 20к / с, 4МП - 25к / с; CVBS: |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 285 ₴


