5 Мп Turbo HD ColorVu; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; 0.0005 лк / F1.0 (день), 0 лк з LED; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80 °); 5MP 20 к / с, 4MP, 1080p 25к / с; Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, HLS; Видиме підсвічування - 40 метрів; IP67, -40 ° C - 60 ° C; DC 12В / 5Вт, 220х82x77 мм, 565г 5 Мп Turbo HD ColorVu; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; 0.0005 лк / F1.0 (день), 0 лк з LED; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80 °); 5MP 20 к / с, 4MP, 1080p 25к / с; Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, HLS; Видиме підсвічування - 40 метрів; IP67, -40 ° C - 60 ° C; DC 12В / 5Вт, 220х82x77 мм, 565г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 130 дБ |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Вес | 565 г |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду камери | Г: 80.1 ° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало, STD / HIGH-SAT |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 5MП (2560x1920), 4МП (2560х1440) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Рабочая температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Розміри | 220х83x77 мм |
| Розміри, мм | 220х83x77 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 5МП - 20к / с, 4МП, 2МП - 25к / с; CVI: 4МП - 25к / с; AHD: 5МП - 20к / с, 4МП - 25к / с; CVBS: |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 3 825 ₴


