
Відеокамера DS-2CE12DF3T-FS Hikvision 2Mp f=3.6mm (99-00005770)
2 700 ₴
- В наличии
- Код: 99-00005770
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2 Мп ColorVu Turbo HD із мікрофоном; 0.0005 лк (F1.0, AGC увімк), 0 лк з LED (підсвічування до 40м). f=3.6 мм (кут огляду 77 °); Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, Global, HLS; 4 зони маски; IP67 -40°C - 50°C; DC 12В/5.7Вт, 194.2 x 78 x 74.5 мм, 515 г 2 Мп ColorVu Turbo HD із мікрофоном; 0.0005 лк (F1.0, AGC увімк), 0 лк з LED (підсвічування до 40м). f=3.6 мм (кут огляду 77 °); Функції: WDR 130 дБ, BLC, HLC, Global, HLS; 4 зони маски; IP67 -40°C - 50°C; DC 12В/5.7Вт, 194.2 x 78 x 74.5 мм, 515 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 515 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 130 дБ |
| Интерфейсы | Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 2 MP CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Додаткові характеристики | WDR 130 дБ, BLC, HLC, Global, HLS, 4 зони маскування, ROI 4 зони |
| Диапазон рабочих температур | -40°C ~ +50°C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по горизонтали | 77° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0° ~180° |
| Нічна зйомка | Да |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0° ~360° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D|3D |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Регулювання по осях | Поворот: 0° ~360°, нахил: 0° ~180°, оберт: 0° ~360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40°C ~ +50°C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 194.2 х 78.0 х 74.5 мм |
| Розміри, мм | 194.2 / 78 / 74.5 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | з мікрофоном |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 700 ₴

