2 Мп ColorVu Turbo HD відеокамера Hikvision. 2.0 Мп High-performance CMOS, 0.0005 Лк / F1.0 (день), 0 Лк з білим світлом, f = 3.6 мм (кут огляду 83.6 °); Функції: SMART light; 3D DNR, OSD меню, true WDR, ColorVu, 1-HD вихід, Підсвічування (відіме світло) - до 40 метрів. IP67. DC 12В / 4.2Вт, 223-1 x 77.1 x 82.6 мм, 436г 2 Мп ColorVu Turbo HD відеокамера Hikvision. 2.0 Мп High-performance CMOS, 0.0005 Лк / F1.0 (день), 0 Лк з білим світлом, f = 3.6 мм (кут огляду 83.6 °); Функції: SMART light; 3D DNR, OSD меню, true WDR, ColorVu, 1-HD вихід, Підсвічування (відіме світло) - до 40 метрів. IP67. DC 12В / 4.2Вт, 223-1 x 77.1 x 82.6 мм, 436г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 130 дБ |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Апертура | F1.0 |
| Баланс білого | Автоматичний, Ручний |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 436 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 2 MP CMOS |
| Відеоінтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід, кнопка перемикання (TVI / AHD / CVI / CVBS) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Додаткові характеристики | SMART light, 3D DNR, OSD меню, true WDR, ColorVu, ROI 4 зони, 4 зони маскування |
| Диапазон рабочих температур | -40 ° C - 60 ° C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Угол обзора по вертикали | 83.6 |
| Угол обзора по горизонтали | 83.6 |
| Кути огляду | 83.6 ° |
| Матеріал корпуса | Метал, Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.0005 Лк / 0 Лк |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Потужність споживання | 4.2 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (25к \ с) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 - 360 °, Нахил: 0 - 180 °, Обертання: 0 - 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | колір |
| Робоча вологість | 90% і менше (без конденсату) |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40 ° C - 60 ° C |
| Разрешение | 2.0 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 223.1 х 77.1 х 82.6 |
| Розміри, мм | 223-1 / 77.1 / 82.6 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Синхронізація | Внутрішня |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 3.6 |
| Частота запису | 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 745 ₴


