5 Мп Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80 °); Функції: день / ніч (ICR), ІЧ підсвічування 40 м; IP67, DC 12В / 4Вт, 87 × 82 × 226 мм, 680 г 5 Мп Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80 °); Функції: день / ніч (ICR), ІЧ підсвічування 40 м; IP67, DC 12В / 4Вт, 87 × 82 × 226 мм, 680 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 300 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Питание | 12 В DC ± 25% |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кількість потоків | 1 |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 180°, оберт: 0° -360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Рабочая температура | -40 °C - 60 °C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Розміри | 87 × 82 × 226 мм |
| Розміри, мм | 87 × 82 × 226 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5Мп, 4 Мп, 1080р 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50, 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 565 ₴


