2 Мп ColorVu; TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.001 лк / F1.0 (AGC увімк); Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); Функції: BLC, HLC, AGC, DWDR, 3D-DNR, день / ніч (ICR), HLS; Інтерфейси: BNC; Підсвічування LED 40 метрів; DC 12В / 4Вт, 40 ° C - +60 ° C, IP67, Φ 110 × 99 мм, 355г 2 Мп ColorVu; TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.001 лк / F1.0 (AGC вкл); Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 98 °); Функції: BLC, HLC, AGC, DWDR, 3D-DNR, день / ніч (ICR), HLS; Інтерфейси: BNC; Підсвічування LED 40 метрів; DC 12В / 4Вт, 40 ° C - 60 ° C, IP67, Φ 110 × 99 мм, 355г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Вес | 355 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Питание | 12В DC ± 25% |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 98°, В: 51°, Д: 115 |
| Материал корпуса | Пластик|Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D|3D |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -75°, оберт: 0° -360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Рабочая температура | -40 °C - 60 °C |
| Розміри | Φ 110 × 99 мм |
| Розміри, мм | Φ 110 × 99 |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 890 ₴


