
Відеокамера DS-2CE72DFT-F Hikvision 2Mp f=3.6mm (10000001431)
2 543 ₴
- В наличии
- Код: 10000001431
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2 Мп ColorVu Turbo HD. 0.0005 лк / F1.0 (день), 0 лк з білим світлом. f = 3.6 мм (кут огляду 83 °); Функції: 3D DNR, HLC, BLC, WDR 130 дБ. IP67. DC 12В / 3Вт, -40 ° C - +60 ° C, Ø 110 × 86 мм, 340 2 Мп ColorVu Turbo HD. 0.0005 лк / F1.0 (день), 0 лк з білим світлом. f = 3.6 мм (кут огляду 83 °); Функції: 3D DNR, HLC, BLC, WDR 130 дБ. IP67. DC 12В / 3Вт, -40 ° C - +60 ° C, Ø 110 × 86 мм, 340
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 130 дБ |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Апертура | F1.0 |
| Баланс білого | Автоматичний, Ручний |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 340 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеоінтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід, кнопка перемикання (TVI / AHD / CVI / CVBS) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Додаткові характеристики | 3D DNR, HLC, BLC, WDR 130 дБ, ColorVu Turbo HD |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C - +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Угол обзора по вертикали | 83 |
| Угол обзора по горизонтали | 83 |
| Кути огляду | 83° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Корпус камери: метал. Кріплення: пластик. |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.0005 лк |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (25к \ с) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° - 360 °, Нахил: 0 ° - 75 °, Обертання: 0-360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40 ° C - 60 ° C |
| Разрешение | 2.0 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 110 х 110 х 86 |
| Розміри, мм | Ø110 / 86 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 3.6 |
| Частота запису | 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 543 ₴

