2 Мп; Чутливість: 0.005 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 94.5 °); Функції: WDR 120 дБ / BLC / AGC / 3D DNR, день / ніч (ICR); Інтерфейси: BNC, 1 RCA, вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування 20 м; -40 ° C - +60 ° C; DC 12В / 5Вт, 97 × 100 × 47 мм, 300 г 2 Мп; Чутливість: 0.005 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 94.5 °); Функції: WDR 120 дБ / BLC / AGC / 3D DNR, день / ніч (ICR); Інтерфейси: BNC, 1 RCA, вбудований мікрофон; ІЧ підсвічування 20 м; -40 ° C - +60 ° C; DC 12В / 5Вт, 97 × 100 × 47 мм, 300 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F1.2 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон + RCA-аудіовихід |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 300 г |
| Відеоінтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | 12В DC±30% |
| Внешний вид | Купольна |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 94.5° |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p 25 к\с |
| Регулювання по осях | Поворот: -30 ° - 30 °, нахил: 0 ° - 80 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | Авто \ Вручну \ ІЧ-фільтр |
| Рабочая температура | -40 ° C - 60 ° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 97×100×47 мм |
| Розміри, мм | 97×100×47 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 880 ₴


