5 Мп Turbo HD; TVI / AHD / CVI / CVBS; 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80 °); Частота кадрів: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП - 25к / с; Функції: BLC, HLC, AGC, DWDR, 2D-DNR, OSD-меню; ІЧ підсвічування 40 метрів; IP67, -40 ° C - 60 ° C, DC 12В / 4.3Вт, 79х76х217 мм, 330г 5 Мп Turbo HD; TVI / AHD / CVI / CVBS; 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; об'єктив: f = 3.6 мм (кут огляду 80 °); Частота кадрів: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП - 25к / с; Функції: BLC, HLC, AGC, DWDR, 2D-DNR, OSD-меню; ІЧ підсвічування 40 метрів; IP67, -40 ° C - 60 ° C, DC 12В / 4.3Вт, 79х76х217 мм, 330г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 330 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Питание | 12В DC |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кути огляду камери | Г: 80°; В: 63°; Д: 105° |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Регулювання по осях | поворот: 0 -360°, нахил: 0 - 180°, оберт: 0 - 360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Рабочая температура | -40 °C - 60 °C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1944) |
| Розміри | 79 × 76 × 217 мм |
| Розміри, мм | 79 × 76 × 217 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 5 МП 20 к/с, 4 МП 25 к/с, 1080p 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50, 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 264 ₴


