
Відеокамера DS-2CE17D0T-IT3F (C) Hikvision 2Mp f=2.8mm (99-00005473)
1 949 ₴
- В наличии
- Код: 99-00005473
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2 Мп Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Функції: HLC, BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 40 метрів; IP67, DC 12В / 4Вт, ф79х217x75 мм, 320г 2 Мп Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Функції: HLC, BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC; ІЧ підсвічування 40 метрів; IP67, DC 12В / 4Вт, ф79х217x75 мм, 320г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 320 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Интерфейсы | BNC |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 320 г |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 2 MP CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Додаткові характеристики | HLC, BLC, AGC, DWDR, 2D-DNR, день / ніч (ICR), OSD-меню |
| Диапазон рабочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по вертикали | 58° |
| Угол обзора по горизонтали | 106° |
| Кути огляду | Г:106°, В: 58°, Д: 125° |
| Матеріал корпуса | Метал, Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Нахил | 0° ~180° |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0° ~360° |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Регулювання по осях | Поворот: 0° ~360°, нахил: 0° ~180°, оберт: 0° ~360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Робоча напруга | 12 В DC |
| Рабочая температура | -40°C ~ +60°C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 79 х 217 х 75 мм |
| Розміри, мм | Ø79 / 217 / 75 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 949 ₴


